Newsletter

Biznes i finanse

11. edycja Światowego Forum Miejskiego w Katowicach będzie szansą dla polskiego biznesu

26.11.2021, 16:56aktualizacja: 26.11.2021, 17:16

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PARP - baner (1)
PARP - baner (1)
Małgorzata Jarosińska-Jedynak, sekretarz stanu w Ministerstwie Funduszy i Polityki Regionalnej zaprasza biznes do współpracy na WUF11, Światowym Forum Miejskim, które odbędzie się w dniach 26-30 czerwca 2022 r. w Katowicach.

WUF11 to doskonała okazja do promocji polskiego biznesu - rozwiązań smart city, ekologicznego transportu, sprawiedliwej transformacji z zaangażowaniem firm oraz realizacji celów zrównoważonego rozwoju (CSR).

Szczegóły zaangażowania przedsiębiorców i ścieżka zgłaszania pomysłów będą wypracowywane w ramach nieformalnej grupy ds. kontaktów z biznesem, która będzie współpracować z organizatorami WUF11 - UN-Habitat, Ministerstwem Funduszy i Polityki Regionalnej oraz Miastem Katowice.

Przygotowania do WUF11 będzie wspierać grupa biznesowa, która nieformalnie będzie działać przy pełnomocniku rządu ds. organizacji Światowego Forum Miejskiego w Katowicach w 2022.

„Współpracujemy ze środowiskiem akademickim, z ludźmi młodymi, z samorządami i bardzo ważne, aby również biznes, sektor przedsiębiorców mógł zaangażować się w to ważne dla nas wydarzenie poprzez rozmowy networkingowe, poprzez możliwość zaprezentowania swoich produktów i usług w części wystawienniczej oraz poprzez zaangażowanie w program Światowego Forum Miejskiego. Chcemy, aby forum było taką platformą wymiany doświadczeń, myśli, idei i miało również swoje odzwierciedlenie w późniejszych działaniach i współpracy pomiędzy przedsiębiorcami” - podkreśliła Małgorzata Jarosińska-Jedynak.

11. edycji Światowego Forum Miejskiego w Katowicach będzie poświęcone webinarium z cyklu Idea Rozwoju Twojego Biznesu „Biznes dla smart&green city”, którego transmisję będzie można obejrzeć 29 listopada 2021 r.

Szczegółowy program webinariów oraz link do transmisji online znajduje się na stronie https://www.parp.gov.pl/component/site/site/idearozwojubiznesu.

Źródło informacji: PAP MediaRoom

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
embeduj wideo
POBIERZ WIDEO
Wideo do bezpłatnego wykorzystania w całości (bez prawa do edycji lub wykorzystania fragmentów)
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 26.11.2021, 16:56
Źródło informacji PAP MediaRoom
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ