Pobierz materiał i Publikuj za darmo

WUF11 to doskonała okazja do promocji polskiego biznesu - rozwiązań smart city, ekologicznego transportu, sprawiedliwej transformacji z zaangażowaniem firm oraz realizacji celów zrównoważonego rozwoju (CSR).
Szczegóły zaangażowania przedsiębiorców i ścieżka zgłaszania pomysłów będą wypracowywane w ramach nieformalnej grupy ds. kontaktów z biznesem, która będzie współpracować z organizatorami WUF11 - UN-Habitat, Ministerstwem Funduszy i Polityki Regionalnej oraz Miastem Katowice.
Przygotowania do WUF11 będzie wspierać grupa biznesowa, która nieformalnie będzie działać przy pełnomocniku rządu ds. organizacji Światowego Forum Miejskiego w Katowicach w 2022.
„Współpracujemy ze środowiskiem akademickim, z ludźmi młodymi, z samorządami i bardzo ważne, aby również biznes, sektor przedsiębiorców mógł zaangażować się w to ważne dla nas wydarzenie poprzez rozmowy networkingowe, poprzez możliwość zaprezentowania swoich produktów i usług w części wystawienniczej oraz poprzez zaangażowanie w program Światowego Forum Miejskiego. Chcemy, aby forum było taką platformą wymiany doświadczeń, myśli, idei i miało również swoje odzwierciedlenie w późniejszych działaniach i współpracy pomiędzy przedsiębiorcami” - podkreśliła Małgorzata Jarosińska-Jedynak.
11. edycji Światowego Forum Miejskiego w Katowicach będzie poświęcone webinarium z cyklu Idea Rozwoju Twojego Biznesu „Biznes dla smart&green city”, którego transmisję będzie można obejrzeć 29 listopada 2021 r.
Szczegółowy program webinariów oraz link do transmisji online znajduje się na stronie https://www.parp.gov.pl/component/site/site/idearozwojubiznesu.
Źródło informacji: PAP MediaRoom
Pobierz materiał i Publikuj za darmo
bezpośredni link do materiału
embeduj wideo
POBIERZ WIDEO
Wideo do bezpłatnego wykorzystania w całości (bez prawa do edycji lub wykorzystania fragmentów)
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji | 26.11.2021, 16:56 |
Źródło informacji | PAP MediaRoom |
Zastrzeżenie | Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media. |
Pozostałe z kategorii
-
Image
EDF Renewables Polska buduje pierwszy w Polsce komercyjny, wielkoskalowy magazyn energii PAP
Spółka EDF Renewables Polska oficjalnie zainaugurowała rozpoczęcie budowy pierwszego komercyjnego, wielkoskalowego magazynu energii w Polsce o mocy 50 MW. „To odpowiedź na największe wyzwania w polskiej transformacji energetycznej” - podkreśliła Alicja Chilińska-Zawadzka, prezes EDF Renewables Polska.- 03.06.2025, 14:42
- Kategoria: Biznes i finanse
- Źródło: PAP MediaRoom
-
Image
ORLEN na EKF 2025: jednym ze źródeł skutecznej transformacji energetycznej jest gaz PAP
Podczas Europejskiego Kongresu Finansowego odbyła się debata „Optymalny model transformacji energetycznej Polski w opinii ekspertów EKF”. Uczestnicy zastanawiali się nad skutecznymi sposobami realizacji transformacji energetycznej. „Odnawialne Źródła Energii OZE są jednym z fundamentów transformacji energetycznej, którą chcemy robić, ale mocno postawiliśmy na gaz ziemny” - powiedział Ireneusz Fąfara, prezes zarządu ORLEN.- 03.06.2025, 13:07
- Kategoria: Biznes i finanse
- Źródło: PAP MediaRoom
-
Wzrost przychodów i nowy asortyment - BioMaxima podsumowała I kwartał 2025 roku PAP
15,28 mln zł przychodów, 0,59 mln zł zysku netto, a także o ponad połowę wyższy poziom EBITDA rok do roku - to główne wyniki finansowe BioMaxima za I kwartał 2025 roku. Dane zostały zaprezentowane przez zarząd spółki podczas konferencji 2 czerwca br.- 03.06.2025, 12:59
- Kategoria: Biznes i finanse
- Źródło: PAP MediaRoom
Newsletter
Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.
ZAPISZ SIĘ