Newsletter

Biznes i finanse

130. Targi Canton Fair odbędą się zarówno online, jak i offline

22.07.2021, 14:24aktualizacja: 22.07.2021, 14:27

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Chińskie Centrum Handlu Zagranicznego
Chińskie Centrum Handlu Zagranicznego

GUANGZHOU, Chiny, 22 lipca 2021 r. /PRNewswire/ -- 130. Targi Importu i Eksportu w Chinach (Canton Fair) odbędą się w połączonym formacie – zarówno online, jak i offline – w dniach 15 października - 3 listopada 2021 r. Ta edycja targów będzie zawierała ekspozycje w 51 sekcjach wystawienniczych bazujących na 16 kategoriach produktowych wraz z wyznaczoną „wiejską strefą witalności” prezentującą produkty z wielu obszarów wiejskich Chin i będzie otwarta dla zwiedzających zarówno wirtualnie, jak i osobiście.

Wystawa stacjonarna będzie ponownie odbywać się w znanym już formacie trójfazowym, z każdą fazą trwającą 4 dni. Całkowita powierzchnia wystawiennicza wynosi 1,185 miliona m2 i przewiduje się, że pojawi się na niej około 60 tys. standardowych stoisk. Do udziału w targach zaproszeni są wszyscy chińscy przedstawiciele zagranicznych organizacji i firm, a także nabywcy krajowi. Na stronie internetowej targów opracowano innowacyjne funkcje, które płynnie łączą się ze stacjonarną przestrzenią targową, umożliwiając większej liczbie zwiedzających udział w targach w wersji offline.

Targi Canton Fair to kompleksowa międzynarodowa impreza handlowa o najdłuższej historii, największej skali, najpełniejszej różnorodności eksponatów i największych obrotach handlowych w Chinach. Jako że w tym roku przypada setna rocznica powstania Komunistycznej Partii Chin, 130. edycja targów ma ogromne znaczenie. Ministerstwo Handlu będzie ściśle współpracować z rządem prowincji Guangdong w celu wzmocnienia i przyspieszenia realizacji różnych planów, w tym organizacji wystawy, działań związanych z obchodami, jak również dalszego umacniania roli targów Canton Fair jako platformy dla wszechstronnego rozwoju przy jednoczesnej konsolidacji imponujących osiągnięć w zakresie zapobiegania i kontroli COVID-19.

Z punktu widzenia rozwoju społeczno-gospodarczego, targi będą służyć promocji nowego wzorca rozwoju narodowego, w ramach którego krajowy obieg gospodarczy postrzegany jest jako główny filar, a krajowy i międzynarodowy obieg gospodarczy jednocześnie wzmacniają się nawzajem.

Zapraszamy chińskie i międzynarodowe firmy do udziału w tym wielkim wydarzeniu, jakim są 130. Targi Canton Fair, aby wspólnie przyczynić się do budowania lepszej przyszłości.

Chińskie Centrum Handlu Zagranicznego

Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/1578593/1.jpg

Źródło: Canton Fair

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 22.07.2021, 14:24
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ