Newsletter

133 Targi Kantońskie odbędą się od 15 kwietnia do 5 maja w 3 odsłonach

20.03.2023, 15:57aktualizacja: 20.03.2023, 16:04

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PR Newswire/ Canton Fair
PR Newswire/ Canton Fair

GUANGZHOU, Chiny, 20 marca 2023 r. /PRNewswire/ -- 133. Targi Kantońskie odbędą się w Guangzhou od 15 kwietnia do 5 maja w 3 odsłonach. Uczestnicy nadal będą mogli korzystać z całodobowego serwisu internetowego.

Od 2020 roku wprowadzono nowe modele i Targi Kantońskie odbywały się drogą internetową przez sześć edycji z rzędu, co pomogło utrzymać płynne łańcuchy przemysłowe i dostawcze w handlu zagranicznym Chin oraz ustabilizować podstawy handlu zagranicznego i inwestycji. Ponieważ Chiny zoptymalizowały i dostosowały środki zapobiegawcze przeciwko COVID-19, chińskie i zagraniczne przedsiębiorstwa mogą już uczestniczyć w Targach na żywo. Począwszy od tegorocznej edycji wiosennej Targi Kantońskie w pełni wznowią działalność pozainternetową.

Według Shu Jueting, rzeczniczki Ministerstwa Handlu, 133. Targi Kantońskie po raz pierwszy wykorzystają nowo powstały obiekt - obszar D, zwiększając powierzchnię wystawienniczą z 1,18 mln do rekordowego 1,5 mln metrów kwadratowych. Powstaną 54 wyspecjalizowane sekcje wystawiennicze, które przyjmą na miejscu ponad 30 tys. wystawców, w tym ponad 5 tys. przedsiębiorstw najwyższej jakości, takich jak indywidualni pionierzy produkcji, krajowe przedsiębiorstwa high-tech itp. Jakość wystawców będzie się systematycznie poprawiać. Tymczasem wszyscy wystawcy zakwalifikowani do uczestnictwa w Targach Kantońskich mogą włączyć się do udziału online, aby jak najwięcej przedsiębiorstw mogło czerpać z tego korzyści. Szacuje się, że liczba wystawców uczestniczących w targach online przekroczy 35 tys., powiedziała pani Shu na cyklicznej konferencji prasowej Ministerstwa, zorganizowanej w dniu 16 marca.

Przed nadchodzącymi Targami Kantońskimi prowadzone są intensywne kampanie marketingowe, których celem jest przyciągnięcie większej liczby krajowych i zagranicznych nabywców. Zorganizowanych zostanie ponad 40 działań z zakresu nawiązywania kontaktów, tzw. „Most handlowy”, aby pomóc przedsiębiorstwom w zabezpieczeniu zamówień i rozwoju rynków. Podczas 133. edycji Targów Kantońskich odbędzie się również drugie Międzynarodowe Forum Handlowe nad rzeką Perłową, seria forów branżowych i specjalistycznych oraz prawie 400 działań wspierających promocję handlu, aby stymulować zintegrowany rozwój Targów.

Targi Kantońskie to ważne okno na otwarcie Chin i najważniejsza platforma handlu zagranicznego, służąca jako krytyczny kanał rozwoju rynku międzynarodowego dla chińskich firm. Poprzednie sesje Targów Kantońskich cieszyły się ogromnym zainteresowaniem światowej społeczności biznesowej i wielu różnych środowisk.

Więcej informacji na temat najnowszych wiadomości dotyczących nadchodzących 133. Targów Kantońskich można uzyskać na stronie https://invitation.cantonfair.org.cn/BuyerUser/RegisterUser?MediaType=16 

Zdjęcia - https://mma.prnewswire.com/media/2035463/image_5003628_61191085.jpg 

Źródło: Canton Fair

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 20.03.2023, 15:57
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ