Newsletter

192 absolwentów III edycji Prasowej Akademii Pieniądza

29.10.2020, 14:52aktualizacja: 29.10.2020, 14:57

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Prasowa Akademia Pieniądza - logo
Prasowa Akademia Pieniądza - logo
192 osoby ukończyły trzecią edycję Prasowej Akademii Pieniądza i otrzymają certyfikaty sygnowane przez PAP i NBP.

Powoli dobiega końca projekt Prasowa Akademia Pieniądza, III edycja, adresowany do dziennikarzy i blogerów. organizowany przez Polską Agencję Prasową we współpracy z NBP. Jego celem jest poszerzenie i uaktualnienie wiedzy ekonomicznej uczestników oraz podniesienie umiejętności warsztatowych w zakresie dziennikarstwa gospodarczego.

Warunkiem ukończenia szkolenia było zaliczenie kompletu testów online i/lub udział w praktycznym warsztacie szkoleniowym.

We wtorek 20 października minął termin na poprawianie wyników testów. Sprawdzianów było pięć – tyle, ile szkoleń online udostępnionych na platformie akademia.pap.pl. Wszystkie testy już w pierwszym podejściu zaliczyło 39 uczestników. Do rundy poprawkowej, która trwała od 11 do 20 października, przystąpiło łącznie 57 osób, z czego sprawdziany poprawiło 19.

Elementem projektu były też praktyczne warsztaty, które odbywały się w okresie od stycznia do października 2020 r. w 16 największych miastach w Polsce. Łącznie wzięło w nich udział 165 uczestników.

Każdy kto zaliczył pozytywnie wszystkie testy oraz wziął udział w praktycznym warsztacie otrzyma tzw. „złoty” certyfikat poświadczający ukończenie szkolenia. W tej edycji mamy 30 takich absolwentów.

Za samo zaliczenie kompletu testów (bez udziału w warsztacie) przysługuje certyfikat „srebrny”. Podobnie za sam udział w praktycznym warsztacie (bez zaliczenia testów) uczestnik również otrzyma certyfikat „srebrny”. W tej edycji mamy 162 takich absolwentów.

Certyfikaty ukończenie Prasowej Akademii Pieniądza zostaną przesłane pocztą na adresy podane przez uczestników podczas rejestracji na platformie https://akademia.pap.pl

Źródło informacji: Serwis Samorządowy PAP

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 29.10.2020, 14:52
Źródło informacji Serwis Samorządowy PAP
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ