Newsletter

Absolwenci IV edycji Akademii GPW ruszają na podbój rynku

20.06.2023, 11:19aktualizacja: 20.06.2023, 13:41

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PAP/ Kadr z filmu
PAP/ Kadr z filmu
Dobiegła końca kolejna, czwarta już edycja Akademii GPW Growth - wyjątkowego programu szkoleniowego organizowanego cyklicznie przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie. Podczas serii warsztatów i spotkań z uznanymi trenerami biznesu oraz prezesami spółek, uczestnicy Akademii doskonalili swoje umiejętności menedżerskie i zdobywali kompleksową wiedzę z zakresu odpowiedzialnego zarządzania firmą.

Poza kompetencjami „twardymi”, takimi jak zarządzanie ryzykiem czy operowanie kapitałem, uczestnicy Akademii rozwijali również te „miękkie”, odnoszące się do tworzenia właściwych relacji w zespole czy budowania osobistego potencjału lidera. 

„Akademia GPW Growth to unikalny program łączący ambitny biznes ze światem praktyków oraz znakomite miejsce do wymiany doświadczeń między uczestnikami i nabywania wiedzy, którą z pewnością będziecie mogli i chcieli rozwijać” - mówił Dariusz Mejszutowicz, wicedyrektor działu rynku pierwotnego Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.

Źródło informacji: PAP MediaRoom

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
embeduj wideo
POBIERZ WIDEO
Wideo do bezpłatnego wykorzystania w całości (bez prawa do edycji lub wykorzystania fragmentów)
Data publikacji 20.06.2023, 11:19
Źródło informacji PAP MediaRoom
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ