Newsletter

AGRO SHOW 2014 - największa plenerowa wystawa rolnicza

19.08.2014, 15:54aktualizacja: 19.08.2014, 15:54

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Logo
Logo
Międzynarodowa Wystawa Rolnicza AGRO SHOW odbędzie się w Bednarach już po raz szesnasty, tym razem w dniach 19 - 22 września 2014 roku.

Impreza organizowana jest przez Polską Izbę Maszyn i Urządzeń Rolniczych. To największa plenerowa wystawa rolnicza organizowana w Europie, dlatego nie może na niej zabraknąć producentów wszystkich światowych marek maszyn i urządzeń rolniczych. Warto podkreślić, że AGRO SHOW już od kilku lat pełni rolę najbardziej kompleksowej imprezy rolniczej w Polsce, gdzie prócz producentów maszyn swoją ofertę prezentują firmy wytwarzające nawozy, środki ochrony roślin, nasiona, a także przedsiębiorstwa z sektora finansowego i innych branż związanych z rolnictwem.

AGRO SHOW 2014 w liczbach:

  • blisko 800 wystawców z 20 krajów;
  • 150 tyś. m2 - powierzchnia wynajęta przez wystawców;
  • 120 ha - całkowita powierzchnia wystawy.

Organizator ponownie spodziewa się blisko 150 tyś. odwiedzających z kraju i zagranicy.

W trakcie AGRO SHOW odbędą się:

  • Pokazy maszyn podczas pracy - na specjalnie przygotowanych poletkach pokazowych będzie można zobaczyć ciągniki i maszyny podczas pracy, a także osobiście sprawdzić ich działanie. W tzw. ringu będą prezentowane wybrane nowości wystawy, opryskiwacze, ładowarki teleskopowe i ładowacze czołowe oraz rozwiązania z zakresu rolnictwa precyzyjnego;
  • Podsumowanie ogólnokrajowego konkursu "Bezpieczne Gospodarstwo Rolne" pod honorowym patronatem Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego;
  • Finały i rozstrzygnięcia konkursów organizowanych przez Polską Izbę Gospodarczą Maszyn i Urządzeń Rolniczych:

- "Mechanik na Medal" - trzecia edycja konkursu na najlepszego mechanika serwisowego maszyn rolniczych;

- "Młody Mechanik na Medal" - druga edycja konkursu adresowanego do uczniów szkół rolniczych, którzy pragną rozwijać swoje zainteresowania w zakresie obsługi technicznej maszyn rolniczych, a także podnosić poziom wiedzy i umiejętności dotyczącej techniki rolniczej.

  • Centrum Nowoczesnego Rolnictwa - prezentacja najnowszych rozwiązań w branży rolniczej;
  • AGRO SHOW Gra - rodzaj gry plenerowej przygotowanej głównie z myślą o młodzieżowej części odwiedzających.

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 19.08.2014, 15:54
Źródło informacji Polska Izba Gospodarcza Maszyn i Urządzeń Rolniczych
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ