Newsletter

Akcjom i obligacjom powinien sprzyjać spadek inflacji, niewiadomą tempo wzrostu gosp. - Cholewiński, Skarbiec TFI

19.06.2023, 16:24aktualizacja: 19.06.2023, 16:32

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PAP/S. Leszczyński
PAP/S. Leszczyński
Jesteśmy pod koniec procesu zacieśniania polityki pieniężnej, co powinno wspierać rynki akcji i obligacji. Tym aktywom powinien też sprzyjać spadek inflacji. Największą niewiadomą jest jednak kwestia tempa wzrostu gospodarczego - ocenia Radosław Cholewiński, członek zarządu Skarbiec TFI, uczestnik XXXI Debaty TFI, która odbyła się 19 czerwca w Centrum Prasowym PAP.

Źródło informacje: PAP Biznes

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
embeduj wideo
POBIERZ WIDEO
Wideo do bezpłatnego wykorzystania w całości (bez prawa do edycji lub wykorzystania fragmentów)
Data publikacji 19.06.2023, 16:24
Źródło informacji PAP Biznes
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ