Newsletter

Allwyn ogłasza inaugurację partnerstwa z organizatorami prestiżowego Wyścigu Pokoju

09.06.2023, 16:41aktualizacja: 09.06.2023, 16:43

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

LUCERNA, Szwajcaria, 9 czerwca 2023 /PRNewswire/ -- Allwyn, wiodący międzynarodowy operator loterii i gier, ogłasza inaugurację partnerstwa z organizatorami Wyścigu Pokoju (czes. „Zavod Miru”) ‒ prestiżowego wyścigu kolarskiego w kategorii do lat 23, który odbędzie się w Czechach w dniach 8-11 czerwca 2023 r.

Międzynarodowa pozycja na rynku i zasoby Allwyn przyczynią się do promocji imprezy na arenie międzynarodowej, przyspieszając jej rozwój i zmieniając na lepsze życie większej liczby osób.

Wyścig Pokoju ma wieloletnią historię jako jedna z najbardziej integracyjnych i prestiżowych imprez rowerowych na świecie. Ustanowiony w 1948 roku, pierwotnie miał na celu promowanie pokojowej współpracy w Europie Środkowej po II wojnie światowej i złagodzenie napięć powstałych w wyniku zimnej wojny.

Pavel Turek, dyrektor ds. globalnej marki, komunikacji korporacyjnej i społecznej odpowiedzialności biznesu w Allwyn, powiedział:

„W Allwyn z niecierpliwością wypatrujemy rozpoczęcia wydarzeń w ramach tegorocznego Wyścigu Pokoju. Jest to niezwykła impreza odbywająca się w pięknych Jesionikach z udziałem 22 drużyn narodowych z całego świata. Wyścig ma bogatą historię i jest słusznie uważany za jedną z najbardziej integracyjnych i prestiżowych imprez kolarskich na świecie. Podobnie jak inne etapy Pucharu Narodów pozwala on wykazać się wschodzącym kolarskim talentom i daje wielu z nich możliwość zaprezentowania swoich umiejętności i realizacji marzeń. Jednak to, co wyróżnia Wyścig Pokoju, to dziedzictwo oparte na zasadzie działania w dobrej wierze i współpracy, dlatego wierzymy w jego moc inspirowania i zmieniania życia na lepsze. Cieszymy się, że możemy być częścią tej wyjątkowej tradycji”.

Allwyn

Allwyn to wiodący międzynarodowy operator loterii i gier. Allwyn tworzy loterie, z których większa ilość środków przeznaczana jest na szczytne cele, koncentrując się na innowacjach, technologii, wydajności i bezpieczeństwie w ramach nieustannie rozszerzanej oferty gier rekreacyjnych. Podejście ukierunkowane na przystępne cenowo gry rekreacyjne zapewniło Allwyn wiodącą pozycję rynkową z zaufanymi markami w całej Europie w Austrii, Czechach, Grecji i na Cyprze, we Włoszech, w Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych (Illinois).Więcej informacji na stronie: https://www.allwynentertainment.com/ 

Wyścig Pokoju

Ustanowiony w 1948 roku Wyścig Pokoju miał pierwotnie na celu promowanie pokojowej współpracy w Europie Środkowej po zakończeniu II wojny światowej. Dziś w międzynarodowej rywalizacji udział biorą 22 drużyny z całego świata, w tym z Wielkiej Brytanii, Stanów Zjednoczonych, Czech, Austrii, Szwajcarii, Francji, Włoch i Niemiec, przyczyniając się do zacieśniania więzi między krajami. Więcej informacji na stronie: https://zavodmiru.com/en 

Źródło: Allwyn

Kontakt:

Kerry Parkin

tel. 07738 987 082

e-mail: pr@allwynent.com 

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 09.06.2023, 16:41
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ