Newsletter

Andersen Global umacnia swoją pozycję w Szwajcarii

07.02.2023, 13:44aktualizacja: 07.02.2023, 13:47

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

SAN FRANCISCO--(BUSINESS WIRE)-- Andersen Global zwiększa swój zasięg w Szwajcarii dzięki zawarciu umowy o współpracy z Exactio, wzbogacając tym samym dotychczasową obecność organizacji w regionie o dodatkowe zdolności w zakresie globalnej mobilności.

Firma Exactio z siedzibą w Bazylei, którą kierują partnerzy zarządzający Per Melberg, Selim Bucher, Karin Verheijen i Alberto Perez, świadczy wyspecjalizowane usługi w zakresie globalnej mobilności na rzecz zarówno klientów korporacyjnych, jak i prywatnych. Zespół tworzący firmę posiada łącznie ponad 75 lat doświadczenia w działalności w szwajcarskim środowisku biznesowym i specjalizuje się w zapewnianiu zgodności z międzynarodowymi wymogami podatkowymi, płacowymi i dotyczącymi ubezpieczenia społecznego oraz wymogami w zakresie sprawozdawczości ciążącymi na pracodawcy.

„Nasza firma utrzymuje solidne relacje z klientami, dostarczając im istotne i innowacyjne rozwiązania spełniające ich potrzeby biznesowe – powiedziała Karin. – Ścisła współpraca z istniejącą firmą członkowską i współpracownikiem w Szwajcarii umożliwia nam zwiększenie zdolności i zapewnia okazję do rozwoju, ponieważ pragniemy świadczyć najlepsze w swojej klasie usługi na rzecz klientów zarówno na szczeblu lokalnym, jak i na całym świecie”.

„Znajomość sektora globalnej mobilności, jaką wykazują Per, Karin i ich zespół, wpisuje się w nasze zobowiązanie do zapewniania klientom całościowych rozwiązań na całym świecie oraz zapowiada współpracę opartą na synergii z firmami członkowskimi i współpracownikami naszej organizacji – powiedział Mark Vorsatz, prezes Andersen Global i dyrektor generalny Andersen. – Jest to wyraz naszego ciągłego dążenia do rozszerzania oferty o coraz więcej indywidualnych usług transgranicznych i zwiększania zdolności pod względem wspomagania przedsiębiorstw w tej dziedzinie. W najbliższej przyszłości zamierzamy powołać oficjalną strukturę ukierunkowaną na tę gamę usług”.

Andersen Global jest międzynarodowym stowarzyszeniem odrębnych pod względem prawnym, niezależnych firm członkowskich skupiających specjalistów ds. podatkowych i prawnych z całego świata. Założone w 2013 r. przez amerykańską firmę członkowską Andersen Tax LLC, stowarzyszenie Andersen Global skupia ponad 13 000 specjalistów z całego świata i jest obecne w ponad 390 lokalizacjach dzięki swoim firmom członkowskim i współpracownikom.

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

Wersja źródłowa dostępna na businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20230207005222/pl/ 

Źródło: Andersen Global

KONTAKT:
Megan Tsuei
Andersen Global
tel.: 415-764-2700

Źródło informacji: Business Wire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 07.02.2023, 13:44
Źródło informacji Business Wire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Pozostałe z kategorii

Akademia
Komunikacji

Prowadzimy szkolenia oraz warsztaty dla mediów, biznesu, samorządów i instytucji. Oferujemy szkolenia indywidualne i grupowe w zakresie m.in. wystąpień publicznych, zarządzania kryzysowego, cyberbezpieczeństwa, przeciwdziałania dezinformacji.