Newsletter

Andersen Global wzmacnia swoją obecność w Kanadzie dzięki dodaniu firmy świadczącej usługi wyceny

21.02.2024, 09:08aktualizacja: 21.02.2024, 09:12

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

SAN FRANCISCO--(BUSINESS WIRE)-- Andersen Global po raz kolejny rozszerza zakres swoich globalnych usług wyceny dzięki umowie o współpracy z Fortin Gaignard Groupe Conseil Inc., wiodącą firmą specjalizującą się w wycenach w Kanadzie.

Założona w 2008 r., Fortin Gaignard jest niezależną firmą specjalizującą się w wycenie przedsiębiorstw, usługach transakcyjnych i pomocy przy rozstrzyganiu sporów. Firma współpracuje ściśle z szeroką gamą klientów, aby świadczyć zintegrowane usługi wyceny w zakresie podatków i planowania sukcesji, fuzji i przejęć, kwestii regulacyjnych, sukcesji przedsiębiorstwa, umów z udziałowcami, alokacji ceny nabycia, testów na utratę wartości oraz wartości niematerialnych i prawnych.

„Skupiamy się na dostosowaniu się do zmieniającego się rynku usług wyceny, aby zapewnić naszym klientom najlepsze w swojej klasie rozwiązania dostosowane do każdej potrzeby” - powiedział dyrektor zarządzający Dany Brisson. - Współpraca z Andersen Global podkreśla nasze zobowiązanie względem naszych klientów. Cieszymy się perspektywą pracy z firmami członkowskimi i współpracownikami Andersen Global, gdy zwiększamy nasz globalny zasięg, aby płynnie świadczyć usługi”.

„Fortin Gaignard jest firmą znaną z dogłębnej wiedzy eksperckiej w branży i zdolności do utrzymywania przewagi konkurencyjnej na rynku” - powiedział Mark L. Vorsatz, globalny prezes i dyrektor generalny Andersen. - Oczekuję, że zespół nawiąże ścisłe stosunki robocze z firmami świadczącymi usługi wyceny w USA, co zapewni nam dalszy rozwój”.

Andersen Global jest międzynarodowym stowarzyszeniem odrębnych pod względem prawnym, niezależnych firm członkowskich skupiających specjalistów ds. podatkowych i prawnych z całego świata. Założone w 2013 r. przez amerykańską firmę członkowską Andersen Tax LLC, stowarzyszenie Andersen Global skupia ponad 15 000 specjalistów z całego świata i jest obecne w ponad 425 lokalizacjach dzięki swoim firmom członkowskim i współpracownikom.

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

Wersja źródłowa dostępna na businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20240220457694/pl/

Żródło: Andersen Global

KONTAKT:

Megan Tsuei

Andersen Global

tel. 415-764-2700

Źródło informacji: Business Wire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 21.02.2024, 09:08
Źródło informacji Business Wire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Pozostałe z kategorii