Newsletter

Biznes i finanse

Automatyczne instalowanie dla małych i średnich przedsiębiorstw

03.06.2014, 13:32aktualizacja: 03.06.2014, 13:32

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Firma Raynet wydaje RayManageSoft infinity V. 10.4 i pakiet RaySuite.

Paderborn, 3 czerwca 2014 - Firma Raynet GmbH, wiodący europejski dostawca pakietów z oprogramowaniem i produktów do zarządzania cyklem życia aplikacji, wydaje wersję 10.4 swojego

produktu RayManageSoft (RMS) infinity do instalacji oprogramowania. Wersja ta zawiera szereg nowych funkcji i niespodziankę dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP).

Zdjęcie dostępne na stronie europejskiej agencji fotograficznej EPA (http://www.epa.eu ) oraz pod adresem: http://ots.de/xpdTc

Tak jak poprzednie wersje, RMS 10.4 infinity będzie oferować pełny zestaw produktów do instalacji oprogramowania i systemu operacyjnego (SO), a także rozwiązania w zakresie obsługi zabezpieczeń i zarządzania poprawkami do oprogramowania. Odnajdowanie w Protokole Dynamicznej Konfiguracji Hosta (DHCP) oraz zdolność do wstrzymywania wdrożeń są jednymi z wielu funkcji, które prawdopodobnie zainteresują użytkowników.

Firma, której siedziba znajduje się w Paderborn, przygotowała również niespodzianki w swoim pakiecie RaySuite: indywidualne ustawienia i wstępnie skonfigurowane komponenty pozwalają małym i średnim firmom z łatwością, przy niewielkich nakładach pieniężnych, korzystać z wszechstronnego rozwiązania RaySuite i RMS infinity, zaprojektowanych pierwotnie z myślą o klientach biznesowych. Klienci z sektora MŚP mogą teraz korzystać z licznych funkcji ułatwiających pracę ich własnej infrastruktury informatycznej oraz umożliwiających wygodniejsze i bardziej niezawodne zarządzanie nią.

"Opłaca się - powiedział Ragip Aydin, dyrektor zarządzający Raynet GmbH. - Szybsza i wygodniejsza praca, lepsze przygotowanie, liczne automatyczne funkcje oraz możliwość indywidualnych ustawień sprawiają, że administracja staje się bardziej efektywna i wydajna. Może to znacznie zmniejszyć wydatki w perspektywie krótko- i średnioterminowej".

Z oprogramowaniem Raynet dostarcza również gotowe do użycia pakiety: małe wymagania systemowe, niedrogie i oszczędne w czasie wdrażanie projektów. Rozwiązanie to obejmuje wszystko, co jest potrzebne do pracy oprogramowania, umożliwiając klientom korzystanie z niego zaraz po instalacji.

Nowa wersja RMS oferuje również różne nowe użyteczne i ciekawe opcje.

Nowości:

· Grupy zagnieżdżone w usłudze Active Directory w systemie sterowania wdrażaniem (roll-out control) i powiadamianie o statusie planu wdrażania pocztą elektroniczną, a także przycisk zatrzymaj/wznów w systemie sterowania falą wdrażania:

- począwszy od wersji 10.4, program sterowania wdrażaniem będzie również odpowiedzialny za podgrupy w ramach grupy bezpieczeństwa, może również wspierać tzw. grupy zagnieżdżone w systemie sterowania wdrażaniem,

- powiadomienia o statusie wdrażania można teraz otrzymywać również za pośrednictwem poczty elektronicznej,

- fale wdrażania mogą zostać zatrzymane i wznowione bez potrzeby rozpoczynania od początku.

· Poszerzona metoda odnajdowania. Odnajdowanie w Protokole Dynamicznej Konfiguracji Hosta (DHCP) oznacza, że serwer „odpowiedzialny” otrzymuje zapytanie dotyczące konfiguracji klienta, a nie samego klienta. Metoda ta jest dostępna jako alternatywa dla metod stosowanych w przeszłości.

Optymalizacja:

· Nowości i ulepszenia w zakresie sprawozdań: oparty na rolach interfejs sieci służący śledzeniu systemu sterowania wdrażaniem, odistalowywania sprawozdań i zoptymalizowanego rozpoznawania w przypadku pakietów zainstalowanych ponownie,

· Ulepszony kreator otrzymywania pakietów:

- Importuj wiele pakietów jednorazowo w produkcie RMS,

- Poszerzony kreator wysyłania wiadomości i porządkowania:

- Pakiety odinstalowywania bez względu na status polityki (np. dla pakietów nieobjętych daną polityką),

- Opcja usuwania z pakietów nieaktualnych wpisów o kliencie.

Dalsze informacje:

Uwagi o informacji prasowej: http://raynet.de/Upload/files/RMS%20PreRelease%20Notes%20104i.0.1.pdf

Karta produktu: http://raynet.de/en/downloads.aspx

Internetowe seminaria na żywo: http://raynet.de/en/livewebinars.aspx

Raynet

Raynet GmbH jest innowacyjnym, zorientowanym na nowoczesne technologie dostawcą produktów i usług dla branży informatycznej, specjalizującym się w rozwiązaniach w zakresie architektury, wdrażania i zarządzania zadaniami wszelkiego rodzaju w zarządzaniu cyklem życia aplikacji, a zwłaszcza w zarządzaniu systemami i oprogramowaniem, w tym pakietowaniu i dystrybucji oprogramowania oraz migracji i budowaniu oprogramowania klienckiego www.raynet.de.

KONTAKT DLA PRASY:

Raynet GmbH

Technologiepark 20

D-33100 Paderborn, Niemcy

www.raynet.de

KONTAKT:

Ragip Aydin

tel. +49 5251 54009-0

faks +49 5251 54009-29

e-mail: presse@raynet.de

Źrodło informacji: APA-OTS

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 03.06.2014, 13:32
Źródło informacji PAP
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ