Newsletter

Aż 900 000 klientów w serwisach Currency One

16.03.2022, 10:46aktualizacja: 16.03.2022, 10:52

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Currency One
Currency One
W serwisach należących do Currency One, Walutomacie i InternetowyKantor.pl, zarejestrował się już 900000. klient, a liczba rejestracji w ostatnich dwóch tygodniach wzrosła o 472% r/r.

W kantorach online nie tylko wzrastają rejestracje nowych klientów, ale również znacznie wzrosły obroty.

„Rzeczywiście, w ciągu ostatnich 10 dni w samym tylko Walutomacie, obrót sięgnął miliarda złotych. Całościowy obrót w tym serwisie od początku istnienia zbliża się szybko do 100 miliardów złotych. To imponująca suma, którą klienci przewalutowują poprzez naszą platformę - mówi Maciej Przygórzewski, kierownik Działu Operacyjnego w Currency One. - W ostatnich 14 dniach zwiększyła się też średnia wartość transakcji, która wzrosła w Walutomacie i InternetowyKantor.pl o 174 proc. w stosunku do analogicznego okresu w ubiegłym roku”.

W Walutomacie wykonywanych jest 115 tysięcy transakcji wymiany walut miesięcznie. Z kolei InternetowyKantor.pl niedawno otrzymał milionową pozytywną opinię o swoich usługach w serwisie Opineo.pl, a sam serwis chwali się ponad 2 miliardami oszczędności swoich klientów względem tabeli kursów bankowych.

Oba serwisy oprócz wymiany walut oferują także nowoczesne rozwiązania, jeśli chodzi o przelewy zagraniczne. W Walutomacie dostępne są m.in. natychmiastowe przelewy w euro - SEPA Instant. To właśnie ta waluta była w ciągu ostatnich dni najczęściej kupowana i sprzedawana w serwisach Currency One. Poza EUR na podium znalazł się USD i CHF. Jeśli chodzi o kierunki transferów, to najwięcej zostało przesłanych do Włoch, Wielkiej Brytanii i Niemiec.

Kantory internetowe są obecne na rynku już od ponad 12 lat. Pierwszymi z nich były właśnie serwisy należące do Currency One, które systematycznie budowały swoje marki i świadomość konsumentów odnośnie do bezpieczeństwa i korzyści płynących z internetowej wymiany walut. Po liczbach widać, że zaufanie to procentuje. 

Źródło informacji: Currency One

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 16.03.2022, 10:46
Źródło informacji Currency One
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Akademia
Komunikacji

Prowadzimy szkolenia oraz warsztaty dla mediów, biznesu, samorządów i instytucji. Oferujemy szkolenia indywidualne i grupowe w zakresie m.in. wystąpień publicznych, zarządzania kryzysowego, cyberbezpieczeństwa, przeciwdziałania dezinformacji.