Newsletter

Bank Pekao S.A.: najlepsza bankowość prywatna w Polsce w 2022 r.

01.12.2022, 17:32aktualizacja: 01.12.2022, 17:36

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Bank Pekao otrzymał nagrodę dla najlepszej Bankowości Prywatnej w Polsce w ramach 8. edycji konkursu World's Best Private Banks Awards 2023, organizowanego przez magazyn Global Finance. „Procentują nasze długoletnie relacje z klientami, oparte na zaufaniu i bardzo wysokiej jakości obsługi” – mówi Jarosław Fuchs, wiceprezes zarządu Banku Pekao S.A.

Redakcja Global Finance wspólnie z ekspertami – znawcami branży oraz przedstawicielami kadry kierowniczej sektora bankowego, wybrała zwycięzców nagród Private Bank Awards. Za najlepszą bankowość prywatną w Polsce na rok 2023 uznano private banking Banku Pekao S.A.

W opinii Jarosława Fuchs, odpowiedzialnego za Pion Bankowości Prywatnej i Produktów Inwestycyjnych nagroda przyznana przez Global Finance jest dowodem na to, że Bank Pekao, który w tym roku obchodzi 25-lecie Private Banking, zmierza w dobrym kierunku i procentują długoletnie relacje banku z klientami, oparte na zaufaniu i bardzo wysokiej jakości obsługi.

Dodał, że nagroda potwierdza również, że klienci Banku Pekao mają dostęp do najszerszej oferty inwestycyjnej w Polsce, opartej na produktach z rynków praktycznie na całym świecie, poszerzonej w ostatnim czasie m.in. o obligacje Skarbu Państwa.

„Nieustannie się rozwijamy, szukamy nowych rynków i możliwości inwestycyjnych dla naszych klientów, również tych niestandardowych, opartych o technologie blockchain, czego przykładem jest projekt Unique czy wejście do świata metaverse. Dziękuję wszystkim pracownikom, bo to nasz wspólny sukces”– podkreślił wiceprezes Banku Pekao.

Doroczny konkurs Private Bank Awards organizowany przez magazyn Global Finance honoruje banki, które najlepiej zaspokajają potrzeby osób o wysokich dochodach, dążących do powiększenia, zachowania i przekazania swojego majątku. Zwycięzcami w konkursie nie zawsze są największe instytucje finansowe, ale najlepsi, którzy posiadają cechy najwyżej oceniane przez klientów przy wyborze banku.

„Właściciele firm i kadra kierownicza najwyższego szczebla sektora finansowego to wyrafinowani i kompetentni klienci, zorientowani w trendach ekonomicznych i finansowych, ale mający fantastycznie szeroki wachlarz potrzeb” – zaznaczył Joseph Giarraputo, założyciel i dyrektor Global Finance.

Redakcja Global Finance przy wyborze zwycięzców nagród Private Bank Awards wykorzystuje niezależne badania, opinie ekspertów oraz informacje z wpisów przesłanych przez banki do oceny szeregu czynników obiektywnych i subiektywnych.

Tegoroczne oceny opierały się na analizach wykonanych w okresie od 1 lipca 2021 r. do 30 czerwca 2022 r.

Źródło informacji: PAP MediaRoom

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 01.12.2022, 17:32
Źródło informacji PAP MediaRoom
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Akademia
Komunikacji

Prowadzimy szkolenia oraz warsztaty dla mediów, biznesu, samorządów i instytucji. Oferujemy szkolenia indywidualne i grupowe w zakresie m.in. wystąpień publicznych, zarządzania kryzysowego, cyberbezpieczeństwa, przeciwdziałania dezinformacji.