Newsletter

Bank Pekao S.A. z najlepszą bankowością online dla przedsiębiorstw w Europie Środkowo-Wschodniej

06.12.2023, 15:12aktualizacja: 07.12.2023, 10:16

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Fot. PAP/M. Moryl (1)
Fot. PAP/M. Moryl (1)
Bank Pekao S.A. otrzymał 30 listopada nagrodę za najlepszą bankowość elektroniczną oraz drugie miejsce w kategorii kredytowania online dla sektora MŚP. Nagrody przyznało stowarzyszenie SME Banking Club, w trakcie gali wieńczącej CEE23 SME Banking Conference w Krakowie.

Nagrody SME Banking Club zostały przyznane po analizie ponad 90 elementów oferty online banków komercyjnych oraz instytucji finansowych dla sektora MŚP w Europie Środkowo-Wschodniej. Nagrody i wyróżnienia przyznane w Krakowie trafiły do najlepszych banków i instytucji finansowych regionu.

„Nagroda jest zwieńczeniem naszych wieloletnich prac nad kanałem bankowości elektronicznej. Digitalizacja, zdalna obsługa klientów, samoobsługa klientów to elementy, na które strategicznie stawiamy i je rozwijamy” - podkreśla Andrzej Fürstenberg, dyrektor Departamentu Bankowości Elektronicznej i Digitalizacji Procesów w Banku Pekao S.A.

Dodaje, że Bankowi Pekao zależy na tym, aby sprzedaż produktów kartami, rachunkami czy produktami gotówkowymi odbywała się w każdym miejscu kuli ziemskiej i o każdej porze dnia i nocy. Dlatego bank oferuje klientom technologię, która to umożliwia.

„Połączenie dwóch elementów: sprawnego, kompetentnego doradcy i świetnie funkcjonującej bankowości elektronicznej gwarantują sukces taki jak dzisiaj” - zaznacza Andrzej Fürstenberg.

Bank Pekao zdobył również drugie miejsce w kategorii kredytowanie online dla małych i średnich przedsiębiorstw.

„To wyróżnienie pokazuje, że Bank Pekao idzie w dobrym kierunku, jeżeli chodzi o rozwój naszej oferty. Wyróżnia nas to, że klienci mogą zawnioskować o finasowanie długo- i krótkoterminowe w pięciu prostych krokach. Sam proces jest intuicyjny, funkcjonalny i dostępny ze wszystkich urządzeń mobilnych” - mówi Agnieszka Durlej, dyrektor Biura Strategii i Rozwoju Banku Pekao S.A.

Agnieszka Durlej dodaje także, że Bank Pekao wkrótce uruchomi limit dla transakcji skarbowych zabezpieczających ryzyko walutowe oraz wielocelowy limit na gwarancje i akredytywy.

Źródło informacji: PAP MediaRoom

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
embeduj wideo
POBIERZ WIDEO
Wideo do bezpłatnego wykorzystania w całości (bez prawa do edycji lub wykorzystania fragmentów)
Data publikacji 06.12.2023, 15:12
Źródło informacji PAP MediaRoom
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Pozostałe z kategorii