Newsletter

Biznes i finanse

BingX powołuje do życia organizację charytatywną o wartości 10 mln USD udzielającą pomocy sieciom beneficjentów

22.09.2022, 08:58aktualizacja: 22.09.2022, 09:02

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PR Newswire/BingX
PR Newswire/BingX

SINGAPUR, 21 września 2022 r. /PRNewswire/ -- BingX, czołowa giełda handlu społecznościowego, zapowiada działalność charytatywną z funduszem w wysokości 10 mln USD na cele humanitarne.

Celem istnienia tego funduszu jest przeznaczenie go na darowizny dla organizacji charytatywnych, na działalność społeczną, na pomoc w przypadku katastrof w różnych regionach świata itp.

„Nie istnieje żadna inna technologia o tak gwałtownym wzroście w ciągu ostatnich lat – lub o większym potencjale rozwiązania każdego możliwego problemu – niż kryptowaluta. Wierzymy, że nasze wysiłki w zakresie bezpośredniego wspierania przedsięwzięć humanitarnych mogą poprawić efektywność przekazywania przez nas wartości i zwiększania inkluzywności systemów finansowych” - Elvisco Carrington, dyrektor ds. PR i komunikacji BingX.

Od 2019 roku BingX aktywnie angażuje się w działalność charytatywną. Firma z dumą wspiera działania związane z zalesianiem w Turcji, oddawaniem krwi i ochroną środowiska w Azji, a także akcje charytatywne w Wietnamie oraz działania związane z usuwaniem skutków katastrof na Palawan i Leyte.

BingX rozprzestrzenia się na różne rynki, a dzięki międzynarodowej społeczności użytkowników będziemy nadal rozwijać i budować otwarte, inkluzywne sieci na całym świecie.

BingX

BingX to utworzona w 2018 roku platforma handlu społecznościowego kryptowalutami, która oferuje transakcje spot, instrumenty pochodne i automaty do handlu kryptowalutami w ponad 100 krajach na świecie dla przeszło 3 milionów użytkowników. BingX łączy użytkowników z ekspertami giełdowymi i z platformą w sposób bezpieczny, prosty i przejrzysty. Wraz ze zwiększeniem się liczby inwestorów w kryptowaluty z myślą o inwestorach niskiego ryzyka BingX włączył do swojej oferty transakcje demonstracyjne, staking kryptowalut i transakcje sieciowe.

Przewodnik BingX: https://bingx.com/en-us/guide/article/

Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/1886609/1.jpg 

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/1690963/BingX_Logo.jpg

Źródło: BingX

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 22.09.2022, 08:58
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Akademia
Komunikacji

Prowadzimy szkolenia oraz warsztaty dla mediów, biznesu, samorządów i instytucji. Oferujemy szkolenia indywidualne i grupowe w zakresie m.in. wystąpień publicznych, zarządzania kryzysowego, cyberbezpieczeństwa, przeciwdziałania dezinformacji.