Newsletter

BOŚ SA (18/2023) Rozliczenie obligacji podporządkowanych serii AB z siedmioletnim okresem zapadalności

01.09.2023, 14:44aktualizacja: 01.09.2023, 14:45

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Raport bieżący 18/2023

Zarząd Banku Ochrony Środowiska S.A. z siedzibą w Warszawie ("Bank") informuje, że w dniu 1 września 2023 r. nastąpiło rozliczenie obligacji podporządkowanych serii AB w kwocie 100.000.000 zł, z siedmioletnim okresem zapadalności.

(Patrz także raport bieżący nr 7/2022 z 14 czerwca 2022r. dotyczący decyzji o organizacji Programu emisji instrumentów dłużnych oraz raport bieżący nr 17/2023 z dnia 18 sierpnia 2023r. dotyczący podjęcia decyzji o emisji obligacji podporządkowanych serii AB z siedmioletnim okresem zapadalności).

Więcej na: http://biznes.pap.pl/pl/reports/espi/all,0,0,0,1

kom espi zdz

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 01.09.2023, 14:44
Źródło informacji ESPI
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Pozostałe z kategorii

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ