Newsletter

Box rozszerza działalność w Polsce, przenosząc się do najnowocześniejszych biur w Varso Tower

21.11.2023, 09:30aktualizacja: 21.11.2023, 09:32

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Wiodąca platforma zarządzania treścią rozszerza działalność w Polsce i kontynuuje intensywną rekrutację specjalistów w kraju.

WARSZAWA, Polska--(BUSINESS WIRE)-- Box, Inc. (NYSE: BOX), lider w branży zarządzania treścią w chmurze, ogłosił dziś otwarcie nowych biur badawczo-rozwojowych w Warszawie i kontynuację ekspansji na Polskę. Box zajmie dziesięć pięter nowo wybudowanego wieżowca Varso Tower, który jest obecnie najwyższym budynkiem w UE. Od swojego debiutu w Polsce w 2020 roku Box zatrudnił ponad 300 pracowników w kraju, głównie specjalistów IT. Firma będzie kontynuować rekrutację światowej klasy polskich talentów w dziedzinie inżynierii i produktu oraz będzie dodatkowo zatrudniać ekspertów w obszarach takich jak design, bezpieczeństwo informacji, finanse i zarządzanie zasobami ludzkimi.

„W Box tworzymy technologię, która napędza współpracę na całym świecie. Dobrze prosperujące zespoły inżynieryjne w Polsce mają kluczowe znaczenie dla planu rozwoju naszych produktów, kluczowych działań inżynieryjnych i całkowitego strategicznego wzrostu. Cieszymy się, że rozpoczynamy nowy rozdział w Varso Tower. Teraz to nasze największe centrum badawczo-rozwojowe poza siedzibą główną w Kalifornii” - mówi Thierry Chassaing, Senior Vice President of Engineering w Box.

„W tej chwili zespoły w Polsce stanowią ponad 30 proc. kluczowych ról inżynieryjnych w globalnym teamie Box i pokrywają większość obszarów naszych produktów. Z niecierpliwością czekamy na kolejne wyjątkowe talenty z Polski z różnych dziedzin. Nadal stawiamy naszą wyjątkowo pozytywną kulturę organizacyjną na czele wszystkich działań” – dodaje Rafał Szczepański, Senior Director, Engineering and Site Leader Poland.

Nowa przestrzeń biurowa Box nawiązuje do wyjątkowej historii i kultury Polski. Dzięki współpracy z lokalnymi artystami, fotografami, dostawcami mebli, projektantami i architektami, w tym z warszawskim R&D Studio, Box stworzył przestrzeń biurową, która nawiązuje do bogatego dziedzictwa kulturowego Polski. Neonowe dłonie zaprojektowane przez ADVERTIS to z kolei ukłon w stronę okresu rozkwitu polskiej sztuki elektrograficznej.

Nowe biura w Varso Tower są skonfigurowane tak, aby dać pracownikom swobodny wybór miejsca i sposobu pracy według indywidualnych upodobań. Dzięki przestrzeni zaprojektowanej zgodnie z nowoczesnymi trendami zespoły mają możliwość wykonywania pracy w modelu hybrydowym, w komfortowych warunkach zbliżonych do domowych. Otwarte przestrzenie, sale konferencyjne, stylowe przestrzenie socjalne, bary i salony gier pozwalają pracować i relaksować się, przy jednoczesnym podziwianiu wspaniałych widoków na Warszawę z okien Varso Tower.

Box, uznany przez „Fortune” za jedną ze 100 najlepszych firm do pracy, oferuje swoim pracownikom benefity zgodne z filozofią marki, która ma na celu umożliwienie im prowadzenia możliwie najzdrowszego stylu życia. Niektóre z benefitów dla pracowników Box to:

  • hybrydowe modele pracy dające „Boxersom” możliwość elastycznego wyboru pomiędzy pracą zdalną i stacjonarną,
  • nagrody w postaci udziałów i plan zakupu akcji pracowniczych,
  • świadczenia związane z planowaniem rodziny, w tym wsparcie leczenia bezpłodności, procesów adopcyjnych, wsparcie przed- i poporodowe,
  • porady i wsparcie w zakresie zdrowia psychicznego, sesje terapeutyczne i coachingowe,
  • cotygodniowe śniadania zespołowe w biurze oraz aktywności towarzyskie organizowane przez liderów społeczności pracowników Box,
  • bezpłatne lunche i przekąski w biurze.

„W Box tworzymy środowisko, w którym pracownicy mogą wnieść do życia zawodowego swój indywidualizm, wykazywać dobre intencje i wzajemnie się szanować. Oprócz mojej roli Site Reliability Engineer dobrowolnie pełnię funkcję CFO, czyli Chief Fun Officera. Wiąże się to m.in. z regularnym organizowaniem dla kolegów spotkań i aktywności towarzyskich – mówi Jakub Wincewicz, Site Reliability Engineer w Box. - Nasi polscy Boxersi aktywnie angażują się w liczne inicjatywy społeczne i zbierają fundusze na cele charytatywne, takie jak Szlachetna Paczka czy Fundacja po DRUGIE” – dodaje Jakub Wincewicz.

Wśród 115 tys. klientów Box jest wiele firm największych w swoich branżach, a jednocześnie najbardziej regulowanych przedsiębiorstw na całym świecie, którym rozwiązania firmy zapewniają przyspieszenie procesów biznesowych, usprawnienie współpracy i ochronę cennych informacji. Do europejskich klientów spółki należą m.in. AstraZeneca, Eurostar, Jägermeister i Polpharma Biologics.

Od czasu rozpoczęcia działalności w Europie w 2012 roku, Box zyskał tu silną pozycję dzięki biurom w Londynie, Paryżu, Monachium, Amsterdamie i Warszawie. Box nadal rozszerza swoją międzynarodową obecność, zatrudniając około 2500 pracowników w obu Amerykach, regionie Azji, Pacyfiku i Europie. Otwarte rekrutacje w Polsce są wyszczególnione w dziale Kariera na stronie Box.

Box

Box to lider w branży usług typu Content Cloud. Jest platformą, która umożliwia organizacjom zarządzanie całym cyklem życia treści, bezpieczną pracę z dowolnego miejsca i integrację z najlepszymi aplikacjami. Założona w 2005 roku firma Box upraszcza pracę dla czołowych globalnych organizacji, w tym AstraZeneca, JLL, Morgan Stanley i Nationwide. Box ma siedzibę w Redwood City w Kalifornii i biura w Stanach Zjednoczonych, Europie i Azji. Odwiedź stronę box.com, aby dowiedzieć się więcej o firmie oraz box.org, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak Box umożliwia organizacjom non-profit realizację ich misji.

Wersja źródłowa dostępna na businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20231121678923/pl/ 

Źródło: Box, Inc.

KONTAKT:
Paweł Gajewski
e-mail: pawel.gajewski@cluepr.pl 

Źródło informacji: Business Wire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 21.11.2023, 09:30
Źródło informacji Business Wire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Akademia
Komunikacji

Prowadzimy szkolenia oraz warsztaty dla mediów, biznesu, samorządów i instytucji. Oferujemy szkolenia indywidualne i grupowe w zakresie m.in. wystąpień publicznych, zarządzania kryzysowego, cyberbezpieczeństwa, przeciwdziałania dezinformacji.