Newsletter

Biznes i finanse

Briefing prasowy dot. współpracy PKP Intercity z Chmurą Krajową

17.05.2021, 16:11aktualizacja: 17.05.2021, 16:26

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PAP MediaRoom - kadr z filmu
PAP MediaRoom - kadr z filmu
Termin briefingu: 17.05.2021, godz. 10:00

Współpraca PKP Intercity z Chmurą Krajową w zakresie optymalizacji procesu zarządzania taborem - briefing prasowy towarzyszący podpisaniu przez PKP Intercity listu intencyjnego z Operatorem Chmury Krajowej, najbardziej wyspecjalizowanym dostawcą rozwiązań chmury obliczeniowej na polskim rynku. W wydarzeniu wzięli udział przedstawiciele: Ministerstwa Aktywów Państwowych, Ministerstwa Infrastruktury, PKP Intercity oraz Operatora Chmury Krajowej.

Źródło informacji: PKP Intercity

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
embeduj wideo
POBIERZ WIDEO
Wideo do bezpłatnego wykorzystania w całości (bez prawa do edycji lub wykorzystania fragmentów)
Data publikacji 17.05.2021, 16:11
Źródło informacji PKP Intercity
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ