Newsletter

BUDIMEX SA (6/2023) Czynności procesowe wobec Prezesa Zarządu FBSerwis S.A.

02.02.2023, 17:11aktualizacja: 02.02.2023, 17:13

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Raport bieżący 6/2023

Zarząd Budimex S.A. informuje, że - zgodnie z informacjami uzyskanymi z FBSerwis S.A. - Prezesowi Zarządu FBSerwis S.A. postawione zostały zarzuty w postępowaniu prowadzonym przez Prokuraturę Okręgową w Katowicach. Na obecnym etapie tego postępowania zgodnie z uzyskanymi informacjami ww. osoba pozostaje zatrzymana, czynności procesowe są w toku i brak jest decyzji w przedmiocie ewentualnego tymczasowego aresztowania.

Ww. Członek Zarządu FBSerwis S.A. pełni jednocześnie funkcję Członka Zarządu Budimex S.A.

Przekazane Budimeksowi informacje wskazują, że sprawa, w związku z którą toczy się postępowanie, nie ma związku i nie dotyczy działalności operacyjnej Budimex S.A.

Więcej na: http://biznes.pap.pl/pl/reports/espi/all,0,0,0,1

kom espi zdz

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 02.02.2023, 17:11
Źródło informacji ESPI
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Pozostałe z kategorii

Akademia
Komunikacji

Prowadzimy szkolenia oraz warsztaty dla mediów, biznesu, samorządów i instytucji. Oferujemy szkolenia indywidualne i grupowe w zakresie m.in. wystąpień publicznych, zarządzania kryzysowego, cyberbezpieczeństwa, przeciwdziałania dezinformacji.