Newsletter

Bybit prezentuje swoją wizję działania w internecie trzeciej generacji: zdecentralizowany ekosystem z pionierskimi rozwiązaniami charakteryzującymi się prostotą, otwartością i równością

11.12.2023, 09:25aktualizacja: 11.12.2023, 09:31

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PR Newswire/Bybit
PR Newswire/Bybit

DUBAJ, ZEA, 8 grudnia 2023 r. /PRNewswire/ -- Bybit, trzecia co do wielkości na świecie giełda kryptowalutowa pod względem wolumenu obrotów, zaprezentowała dzisiaj z okazji pięciolecia istnienia swoją wizję przyszłości internetu trzeciej generacji (Web3) zakładającą powstanie zdecentralizowanego ekosystemu, który jest prostszy, otwarty i równy dla wszystkich.

„Nasza wizja Web3 wpisuje się w ideę KryptoArki, w której zawarliśmy obietnicę stworzenia przestrzeni pozwalającej użytkownikom w sposób bezpieczny i płynny wprowadzić swoje aktywa do świata kryptowalut. Chcemy pomóc większej liczbie użytkowników w przejściu z Web2 na Web3, budując zdecentralizowany ekosystem, który będzie prostszy, otwarty i równy dla wszystkich” – powiedział Ben Zhou, współzałożyciel i dyrektor generalny Bybit.

Misja i wartości przyświecające Web3 w wizji Bybit: nowe oblicze otwartości

U podstaw wizji Web3 Bybit leży otwartość. Bybit chce się otworzyć na wszystkich budowniczych, twórców i partnerów w przestrzeni blockchain. Oznacza to, że będziemy dążyć do współpracy, poszukiwania rozwiązań i tworzenia innowacji z naszą społecznością i partnerami z myślą o budowie środowiska blockchain dającego wszystkim równe szanse.

Głównym celem Bybit jest połączenie i otwarcie aktualnie odseparowanych od siebie systemów, tak by powstał ujednolicony układ różnych ekosystemów, platform i usług Web3, po którym wszyscy użytkownicy mogą się płynnie poruszać.

Uwolnienie potencjału Web3

Do realizacji swojej wizji internetu trzeciej generacji Bybit podchodzi w sposób wieloaspektowy, prowadząc inicjatywy związane z infrastrukturą, aplikacją, ekosystemem i zaangażowaniem użytkowników.

• Otwarcie na Web3 i uproszczenie dostępu do niego

• Bybit w Web3 wprowadzi integrację różnych portfeli, płynnie łącząc zaawansowaną technologię z łatwością obsługi i dając możliwość zarządzania w różnych celach zarówno portfelami powierniczymi, jak i portfelami MPC.

• Użytkownicy zyskają łatwy dostęp do aplikacji zdecentralizowanych, rynków NFT oraz całego spektrum funkcjonalności i usług Web3 bezpośrednio z poziomu Portfela Bybit. W tak uproszczonym systemie można wygodnie zarządzać portfelami DeFi, czyli nabywać, sprzedawać, tradować, wymieniać i stakować aktywa DeFi, a wszystko to w ramach jednej platformy – wystarczy kilka kliknięć.

Zacieśnianie współpracy w ramach ekosystemu, wyrównywanie dostępu

• Po udanym roku 2023, w którym platforma realizowała projekty otwierające partnerom drogę do przestrzeni Web3 – np. serię Oracle Red Bull Racing Velocity – Bybit zamierza dalej udoskonalać swoją infrastrukturę Web3, a także nawiązywać kolejne partnerstwa z ważnymi przedsięwzięciami i ekosystemami blockchainowymi, w tym poprzez uruchomienie gruntownie zmienionego rynku NFT.

• Będzie on bardziej zróżnicowany i dynamiczny, oferując szerszy katalog starannie dobranych aktywów cyfrowych oraz wyższy poziom płynności, dzięki czemu użytkownikom łatwiej będzie korzystać z możliwości czekających na nich w przestrzeni DeFi i NFT.

• Marki lub firmy planujące przejście do Web3 lub lepsze dostosowanie się do jego realiów będą mogły liczyć na dodatkowe wsparcie w postaci indywidualnie dopasowanych programów i wspólnych przedsięwzięć, które otworzą przed nimi nowe szanse w warunkach ewoluującej decentralizacji.

Bybit wniesie do Web3 prostotę, radość użytkowania i korzyści

• Bybit zależy na tym, by wszyscy użytkownicy i partnerzy czerpali radość z eksploracji Web3 i oferowanych w nim korzyści. W tym celu platforma kultywuje zdecentralizowaną rzeczywistość, która sprzyja włączeniu i partycypacji.

• Na społeczność czekać będzie więcej wsparcia, zachęt i inicjatyw inspirujących do prowadzenia badań i analiz, rozwijania umiejętności inwestycyjnych, a także do wspólnego tworzenia i rozbudowywania KryptoArki oraz ekosystemu ByBit w Web3.

„W obecnym świecie zdominowanym przez podziały chcemy zbudować ekosystem przełamujący bariery i dający wszystkim równe szanse” – dodał Ben.

„Niezmienne zaangażowanie w realizację tego celu wpisuje się w szerszą wizję Bybit polegającą na demokratyzacji dostępu do potencjału transformacyjnego Web3 w taki sposób, by jej korzyści wykraczały daleko poza granice światów technologii i finansów”.

#Bybit #TheCryptoArk #BybitWeb3

Bybit

Bybit, trzecia co do wielkości giełda kryptowalutowa pod względem wolumenu obrotów skupiająca 20 milionów użytkowników, powstała w 2018 r. i stanowi profesjonalną platformę, na której inwestorzy i traderzy kryptowalutowi mogą korzystać z ultraszybkiego silnika dopasowującego, całodobowej obsługi klienta oraz wielojęzycznego wsparcia. Bybit jest dumnym partnerem mistrzów świata konstruktorów i kierowców Formuły 1 – zespołu Oracle Red Bull Racing.

Więcej informacji na temat Bybit: Bybit Press.

Kontakt dla przedstawicieli mediów: media@bybit.com

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie: https://www.bybit.com

Aktualności publikowane są w grupach i na profilach Bybit w mediach społecznościowych:

Discord | Facebook | Instagram | LinkedIn | Reddit | Telegram | TikTok | X (Twitter) | Youtube

Logo – https://mma.prnewswire.com/media/2267288/Logo.jpg

Źródło: Bybit

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 11.12.2023, 09:25
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ