Newsletter

Bybit Web3 uruchamia Airdrop Arcade: platformę, na której zdobywanie aktywów z airdropów łączy się z ekscytującymi misjami

22.02.2024, 16:47aktualizacja: 22.02.2024, 16:52

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PR Newswire/Bybit
PR Newswire/Bybit

DUBAJ, ZEA, 22 lutego 2024 r. /PRNewswire/ -- Bybit, trzecia co do wielkości na świecie giełda kryptowalutowa pod względem wolumenu obrotów, ma przyjemność uruchomić najnowszy hub gamingowy z nagrodami - Airdrop Arcade, platformę nowej generacji, gdzie wszyscy użytkownicy Web3 mogą zanurzyć się w świat gier z ekscytującymi airdropami. Ponadto w ramach współpracy z potentatem branżowym Solaną Bybit Web3 rozpocznie 29 lutego kampanię airdropów wartą 120 tys. USD.

Airdrop Arcade to platforma z airdropami w modelu quest-to-earn, w których zdobycie aktywów wymaga ukończenia określonej misji. Wprowadza ona nowe mechanizmy interakcji i nagradzania użytkowników w obrębie szerokiego spektrum blockchainów i projektów zdecentralizowanych aplikacji. Platforma płynnie wpisuje się w ekosystem Bybit Web3, oferując interaktywne misje z nagrodami dla początkujących projektów, które przenoszą użytkowników do zdecentralizowanej rzeczywistości.

Polowanie na nagrody kryptowalutowe teraz dużo prostsze

Airdrop Arcade odpowiada na istniejące w branży zapotrzebowanie na angażujące i uproszczone rozwiązania otwierające dostęp do najnowszych ofert tokenowych i Web3. Łącząc szereg różnych opcji i mechanizmów uczestnictwa w jednej przystępnej aplikacji, Airdrop Arcade likwiduje cały trud związany z poszukiwaniem atrakcyjnych airdropów i sprawia, że gromadzenie nagród kryptowalutowych jest lekkie i przyjemne.

Większa przystępność procesu nabywania kryptowalut dzięki gamifikacji

Airdrop Arcade czerpie inspirację z gier mobilnych, tworząc zgamifikowane środowisko z wieloma poziomami i misjami, w którym użytkownik przechodzi przez różne etapy angażującej zabawy i buduje swój portfel kryptowalutowy w oparciu o rozmaite tokeny i łańcuchy. Platforma powstała z myślą o początkujących, ale również użytkownikach polujących na airdropowe okazje z wysokim potencjałem zysku w ramach wybranych przez siebie misji.

Stworzona, by znieść bariery takie jak wysokie opłaty za gaz czy skomplikowana obsługa aplikacji

Airdrop Arcade upraszcza zasady uczestnictwa, oferując starannie wyselekcjonowane projekty, liczne bonusy i darmowe NFT. Nagrody zdobyte w interaktywnych misjach w zdecentralizowanych aplikacjach - na przykład tokeny czy NFT - trafiają w dogodny sposób do portfela użytkownika na Bybit.

Wykonując zadania w Airdrop Arcade, użytkownicy mogą liczyć na udział ekskluzywnych airdropach kryptowalutowych. Ponadto istnieje możliwość interakcji na łańcuchu i zdobywania w nich nagród z airdropów prowadzonych podczas premier tokenów takich jak Dymension, Scroll, LayerZero i innych.

„Airdrop Arcade ma na celu odczarować świat Web3, otwierając przed użytkownikami bramę do świata nagród, jaki czeka na nich w innowacyjnych sieciach blockchainowych - powiedział Ben Zhou, współzałożyciel i CEO Bybit. - Zależy nam na otwieraniu użytkownikom nowych ścieżek uczestnictwa w rynku kryptowalutowym, dlatego stworzyliśmy platformę Airdrop Arcade, która daje narzędzia potrzebne do wykorzystywania możliwości Web3”.

#Bybit #TheCryptoArk #BybitWeb3

Bybit Web3

Bybit Web3 wprowadza nową definicję tego, co znaczy otwartość w zdecentralizowanym świecie, tworząc prostszy, otwarty dla wszystkich i równościowy ekosystem. Stawia na współpracę z budowniczymi, twórcami i partnerami w przestrzeni blockchain, zapraszając do niej zarówno entuzjastów kryptowalut, jak i osoby nimi zainteresowane. Społeczność Bybit Web3 liczy ponad 800 tys. użytkowników portfeli oraz przeszło 10 dużych partnerów w ramach ekosystemu i ciągle rośnie.

Bybit Web3 posiada kompleksową ofertę produktów Web3, które stworzono z myślą o maksymalnym otwarciu i uproszczeniu dostępu do aktywów w Web3, a także ich wymiany, kolekcjonowania i pomnażania. Portfele, rynki i platformy firmy bazują na zabezpieczeniach i wiedzy, które sytuują Bybit w trójce największych giełd kryptowalutowych na świecie. Zaufało jej już 20 mln użytkowników na całym świecie.

Dołącz do rewolucji już teraz i wkrocz w przyszłość Web3 razem z Bybit.

Więcej informacji można znaleźć na stronie Bybit Web3.

Bybit

Bybit powstała w 2018 r. i jest trzecią co do wielkości giełdą kryptowalutową pod względem wolumenu obrotów, która skupia 20 mln użytkowników. Jest to profesjonalna platforma, na której traderzy i inwestorzy kryptowalutowi mogą korzystać z ultraszybkiego silnika dopasowującego, całodobowej obsługi klienta oraz wielojęzycznego wsparcia. Bybit jest dumnym partnerem aktualnych mistrzów świata konstruktorów i kierowców Formuły 1 - zespołu Oracle Red Bull Racing.

Więcej informacji można znaleźć na stronie Bybit Press.

Kontakt dla przedstawicieli mediów: media@bybit.com

Więcej informacji można znaleźć na stronie https://www.bybit.com

Aktualności publikowane są w grupach i na profilach Bybit w mediach społecznościowych:

Discord | Facebook | Instagram | LinkedIn | Reddit | Telegram | TikTok | X | Youtube

Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/2343229/Image.jpg

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/2311075/Bybit_Web3_Logo.jpg

Źródło: Bybit

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 22.02.2024, 16:47
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ