Newsletter

Bybit zwiększa dostępność rynku kryptowalut, uruchamiając program dla brokerów

01.12.2023, 09:44aktualizacja: 01.12.2023, 09:50

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PR Newswire/Bybit
PR Newswire/Bybit

DUBAJ, ZEA, 14 listopada 2023 r. /PRNewswire/ -- Bybit, trzecia najczęściej odwiedzana giełda wymiany kryptowalut na świecie, ma wielką przyjemność ogłosić uruchomienie programu dla brokerów, w ramach którego zaprasza giełdy white-label, platformy zarządzania aktywami, terminale tradingowe, platformy tradingowe, agregatory strategii i firmy tradingowe do zanurzenia się w świat kryptowalut.

Dzięki Bybit Exchange Broker Program brokerzy zyskują szeroki katalog funkcjonalności, które zapewniają im niezależność i elastyczność w działaniu. Program oddaje im do dyspozycji m.in. narzędzia zarządzania użytkownikami i elastyczne modele prowizyjne.

Wśród jego zalet i korzyści można wymienić:

  1. Pełny dostęp do bogatej oferty produktów spot, dźwigniowych, pochodnych i wielu innych;
  2. Zaawansowane funkcje portfela usprawniające procesy realizacji depozytów, transferów i airdropów;
  3. Interfejsy programowania aplikacji (API) z możliwością adaptacji i wysokimi limitami szybkości w celu dopasowania do indywidualnych potrzeb tradingowych;
  4. Już wkrótce dostępne będą też funkcjonalności API, takie jak copy trading, przeliczanie i staking, które poszerzą katalog możliwości.

Dodatkowo Bybit oferuje brokerom najwyższy poziom płynności, autonomię w zarządzaniu użytkownikami i dostosowaną do ich potrzeb strukturę przychodów. Bybit Exchange Broker Program to także dopracowana struktura kont oraz rozwiązania zapewniające ochronę danych i skuteczny nadzór. Program przewiduje również kluczowe narzędzia marketingowe i bieżące wsparcie z myślą o przyciąganiu i zatrzymywaniu klientów.

„Stawiając na współpracę i wspólny rozwój, możemy jeszcze skuteczniej wychodzić naprzeciw potrzebom branży - powiedział Ben Zhou, współzałożyciel i dyrektor generalny Bybit. - Bybit zależy na budowaniu współpracy i napędzaniu innowacji na rynku kryptowalutowym, a uruchomienie naszego programu dla brokerów jest tego dowodem”.

Aby uzyskać więcej informacji na temat Bybit Exchange Broker Program lub dowiedzieć się o możliwościach współpracy, wejdź tutaj.

#Bybit / #TheCryptoArk

Bybit to założona w 2018 r. giełda kryptowalut będąca profesjonalną platformą, na której traderzy kryptowalutowi mogą korzystać z ultraszybkiego silnika dopasowującego, doskonałej obsługi klienta oraz wielojęzycznego wsparcia. Bybit jest dumnym partnerem aktualnych mistrzów świata konstruktorów i kierowców Formuły 1 - zespołu Oracle Red Bull Racing - a także zespołów e-sportowych Astralis, Alliance, Made in Brazil (MIBR) oraz Oracle Red Bull Racing Esports.

Kontakt dla przedstawicieli mediów: media@bybit.com 

Więcej informacji można znaleźć na stronie: https://www.bybit.com 

Aktualności publikowane są w grupach i na profilach Bybit w mediach społecznościowych:

DiscordFacebook | Instagram | LinkedIn | Reddit | Telegram | TikTok | X (Twitter) | Youtube

Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/2276170/photo.jpg 

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/2267288/Logo.jpg 

Źródło: Bybit

Źródło informacji: PR Newswire

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 01.12.2023, 09:44
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ