Newsletter

CANAL+ łączy telewizję z VOD. Nowa usługa bez umowy, kabla i anten

20.05.2020, 17:04aktualizacja: 20.05.2020, 17:04

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

CANAL+ (1)
CANAL+ (1)
CANAL+ wprowadza nową usługę, która łączy świat kanałów na żywo ze światem VOD, uwalnia klientów od długoterminowej umowy oraz zmienia dotychczasowy sposób interakcji z telewizją. W nowym CANAL+ znalazły się treści z wybranych kanałów na żywo, filmy, seriale, emocjonujący sport, programy informacyjne, dokumenty oraz programy na życzenie od CANAL+ i zewnętrznych dostawców. To wszystko z możliwością oglądania na wielu urządzeniach i ekranach oraz z płatnością w modelu subskrypcyjnym. CANAL+ oferuje pierwszy miesiąc całkowicie bezpłatnie, dla każdego.

CANAL+ stawia na doświadczenie i prezentuje nowe oblicze telewizji - prostej, intuicyjnej i dostosowanej do potrzeb widza. To nowoczesna usługa, z której można korzystać w dowolnym miejscu, czasie i na dowolnym urządzeniu (przez przeglądarkę internetową, aplikację mobilną na iOS i Android, aplikację w telewizorze z systemem Android TV oraz przez Apple TV). Wystarczy dostęp do internetu oraz podpięcie karty płatniczej, a przez pierwszy miesiąc testowanie CANAL+ jest całkowicie bezpłatnie i bez żadnych zobowiązań.

Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii, teraz każdy może odtwarzać wybrane programy wyemitowane w telewizji nawet do 14 dni wstecz, cofać i pauzować ulubione programy na żywo, swobodnie przełączać się między ekranami, kontynuować odtwarzanie na innym urządzeniu czy pobierać treści na żądanie do pamięci urządzenia mobilnego. Paradoks zbyt dużego wyboru rozwiąże wyszukiwarka oraz zaawansowany system rekomendacji wspierany przez redakcję CANAL+. Poruszanie się po serwisie i wybór treści ułatwi również przejrzysty układ treści skatalogowanych tematycznie.

Oferta CANAL+ została podzielona na cztery wygodne pakiety tematyczne - FILM, SPORT, FUN&INFO, KIDS oraz bezpłatny pakiet FREE. Użytkownik może dowolnie konfigurować i zmieniać pakiety w zależności od swoich zainteresowań. W katalogu ponad 35000 treści znajdują się polskie i zagraniczne filmy, seriale, wydarzenia sportowe, dokumenty, programy publicystyczne i rozrywkowe oraz bajki dla dzieci od uznanych nadawców kanałów, w tym m.in. CANAL+, HBO, FOX, National Geographic, Paramount, History, Filmbox, BBC, TVN24 czy CNN, CANAL+ SPORT, nSport+, Eleven Sports, MiniMini+, TeleToon+, Cartoon Network, Nickelodeon, Disney i Boomerang.

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 20.05.2020, 17:04
Źródło informacji CANAL+
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Pozostałe z kategorii