Newsletter

Carl's Jr. kontynuuje ekspansję w Europie dzięki nawiązaniu nowego partnerstwa w Szwajcarii

10.11.2022, 08:45aktualizacja: 10.11.2022, 08:48

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

CKE Restaurants Holdings, Inc.
CKE Restaurants Holdings, Inc.

FRANKLIN, Tennessee, 10 listopada 2022 r. /PRNewswire/ -- Spółka CKE Restaurants Holdings, Inc. („CKE") ogłosiła umowę franczyzową ze Spycher Burger Gang AG na rozwój sieci restauracji Carl's Jr. w Szwajcarii. Partnerstwo dodatkowo przyspieszy międzynarodowy rozwój CKE Restaurants i sprawi, że goście restauracji w całej Szwajcarii będę mogli spróbować świeżych burgerów przygotowywanych na zamówienie, kanapek z ręcznie panierowanym kurczakiem i ręcznie przygotowywanych koktajli mlecznych.

Plany dotyczące pierwszej szwajcarskiej restauracji Carl's Jr. są w toku, a jej otwarcie planowane jest na połowę 2023 roku. W ramach umowy Spycher otworzy restauracje w całej Szwajcarii w najważniejszych miastach, takich jak Zurych, Bazylea, Berno i Lucerna. To budzące emocje partnerstwo ze Spycher dodatkowo zwiększy zasięg sieci Carl's Jr. w Europie, która posiada już restauracje w Hiszpanii, Francji, Danii i Turcji.

„Jesteśmy zachwyceni możliwością połączenia sił ze Spycher Burger Gang AG w ramach naszej dalszej ekspansji w Europie – powiedział Mike Woida, prezes CKE International. - To zawsze ekscytujący etap rozwoju, kiedy mamy możliwość zaprezentować nasze charakterystyczne, innowacyjne menu z Kalifornii w nowym miejscu na świecie i przedstawić naszą kultową markę nowej grupie odbiorców. Nie możemy się doczekać chwili, gdy Matt i jego zespół wprowadzą przedsięwzięcie Carl's Jr. w życie i zaprezentują nasze pyszne burgery klientom w całej Szwajcarii”.

„Wprowadzanie tak wspaniałej marki jak Carl's Jr. do Szwajcarii i dołączenie do globalnej rodziny CKE sprawia, że jestem bardzo dumny – powiedział Matt A. Spycher, właściciel / dyrektor generalny Spycher Group AG, spółki holdingowej Spycher Burger Gang AG. - Wejście Carl's Jr. na rynek szwajcarski ma ogromny potencjał, bardzo się cieszę i nie mogę się doczekać otwarcia restauracji. Dziękuję zespołom CKE w Europie i na świecie za ogromne wsparcie”.

Zapewniając Szwajcarii i wszystkim zakątkom świata jakość, którą można smakować, spółka Carl's Jr. będzie nadal prezentować na całym świecie inspirowaną smakami Kalifornii ofertę gastronomiczną, obok której nie można przejść obojętnie.

Więcej informacji o franczyzie: https://carlsjrfranchising.com/international

CKE Restaurants Holdings, Inc.

CKE Restaurants Holdings, Inc. („CKE”), prywatny holding spółek z siedzibą we Franklin w stanie Tennessee, zarządza i kieruje marką Carl’s Jr. i Hardee, dwiema ulubionymi markami regionalnymi znanymi z jedynego w swoim rodzaju innowacyjnego menu wysokiej jakości, w którym znaleźć można burgery z wołowiny Angus 100% i ręcznie panierowane paluszki drobiowe Hand-Breaded Chicken Tenders™. Spółki Carl’s Jr. Restaurants LLC i Hardee’s Restaurants LLC obecne w USA i na świecie kierują niemal 4000 restauracjami działającymi na zasadzie franczyzy lub prowadzonymi przez spółkę w 44 stanach oraz na 38 rynkach międzynarodowych i terytoriach USA. Aby uzyskać więcej informacji o CKE zapraszamy na stronę https://ckefranchise.com/ lub strony marek www.carlsjr.com i www.hardees.com.

Spycher Group AG

Spycher Group AG jest prywatną spółką z siedzibą w Ittigen w Szwajcarii. Spycher Group znajduje innowacyjne sposoby na wykraczanie poza oczekiwania klientów, oferując im bogate, wyjątkowe i kompleksowe wrażenia. Grupa posiada spółki zależne oraz udziały w branży budowlanej, spożywczej, deweloperskiej i zarządzania nieruchomościami, komunikacji, a także w branży turystycznej. Więcej informacji o Spycher Group AG można znaleźć na stronie www.spychergroup.ch.

Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/1942131/Switzerland_Signing_Ceremony_11_08_2022.jpg

Źródło: CKE Restaurants Holdings, Inc.

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 10.11.2022, 08:45
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ