Newsletter

Casio wprowadza na rynek nowy zegarek z serii MT-G inspirowany pięknem Niebieskiego Feniksa

01.03.2021, 08:52aktualizacja: 01.03.2021, 09:06

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PR Newswire - Nowy zegarek G-SHOCK MTG-B2000PH
PR Newswire - Nowy zegarek G-SHOCK MTG-B2000PH
Z platerowaniem jonowym w kolorach tęczy na ramce szkiełka i koperty.

TOKIO, 1 Marca 2021 /PRNewswire/ -- Spółka Casio Computer Co., Ltd. ogłosiła dzisiaj dodanie specjalnego nowego produktu do rodziny odpornych na wstrząsy zegarków G-SHOCK. Nowy zegarek MTG-B2000PH należy do linii produktów MT-G, charakteryzujących się konstrukcją wykorzystującą właściwości zarówno metali, jak i żywic. Wzornictwo zastosowane w zegarku MTG-B2000PH inspirowane jest mityczną postacią Niebieskiego Feniksa wywodzącą się z tradycji ludowej, a efekt ten uzyskano poprzez zastosowanie tęczowego platerowania jonowego na ramce szkiełka i koperty.

W swoich zegarkach G-SHOCK Casio z zaangażowaniem poszukuje innowacyjnych form ekspresji, wykorzystując wzornictwo integrujące kolorystykę, materiały i wykończenie (ang. color material finisz; CMF). Zegarki G-SHOCK o metalowej konstrukcji w ostatnich latach spotkały się z entuzjastycznym odbiorem na rynku. Casio idzie o krok dalej, stosując w tych metalowych modelach platerowanie jonowe, technologie grawerowania laserowego i nowe materiały w celu stworzenia całkowicie nowego, oryginalnego wzoru wartego zegarków G-SHOCK.

Nowy MTG-B2000PH ma tęczowe platerowanie jonowe zastosowane na ramce szkiełka i kopercie, jak również wielokolorową tarczę, stanowiącą przejaw motywu inspirowanego postacią Niebieskiego Feniksa, ptaka wywodzącego się z mitologii wschodu, przynoszącego pomyślne wieści. Ramka szkiełka charakteryzuje się odrębną konstrukcją oddzieloną od koperty. Warstwy cieniowanych barw od żółtego do czerwonego zastosowano poprzecznie na ramce szkiełka i podłużnie na kopercie - na jasnoniebieskim platerowaniu jonowym, przypominającym płomienie, w celu osiągnięcia mistycznej kolorystyki, w której przenikają się niezliczone odcienie. Subtelne różnice kolorystyczne wynikające z zastosowania platerowania jonowego oznaczają, że każdy zegarek jest unikatowy i nie ma dwóch identycznych egzemplarzy. Tarcza również charakteryzuje się wzornictwem opartym na wielobarwnych akcentach bazujących na kolorach różowym czy pomarańczowym. Półprzezroczysty granatowy pasek dopełnia wyglądu zegarka olśniewającą wizją Niebieskiego Feniksa.

Przyciągającemu uwagę wyglądowi zegarka towarzyszą jego znakomite funkcje. Zegarek ten jest nie tylko wyposażony w kalibrację czasu za pomocą fal radiowych, lecz również w automatyczną synchronizację godziny po sparowaniu ze smartfonem poprzez specjalną aplikację. Funkcje te zapewniają doskonały komfort użytkowania: zegarek automatycznie dostosowuje godzinę do czasu lokalnego po zmianie strefy czasowej, przy czym żadne czynności ze strony użytkownika nie są konieczne.

Oficjalna strona internetowa G-SHOCK: https://world.g-shock.com/

Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/1444459/image1.jpg

Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/1444460/image2.jpg  

Źródło: CASIO COMPUTER CO., LTD

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 01.03.2021, 08:52
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Akademia
Komunikacji

Prowadzimy szkolenia oraz warsztaty dla mediów, biznesu, samorządów i instytucji. Oferujemy szkolenia indywidualne i grupowe w zakresie m.in. wystąpień publicznych, zarządzania kryzysowego, cyberbezpieczeństwa, przeciwdziałania dezinformacji.