Newsletter

Centrum Prasowe PAP z najnowocześniejszym centrum konferencyjnym w Warszawie

19.01.2022, 12:06aktualizacja: 19.01.2022, 12:12

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Centrum Prasowe PAP
Centrum Prasowe PAP
Centrum Prasowe PAP to unikalne miejsce, zlokalizowane w samym centrum Warszawy, wykorzystujące najnowocześniejsze narzędzia multimedialne do organizacji konferencji prasowych, debat i webinarów. Wyspecjalizowany zespół profesjonalistów do spraw produkcji i obsługi technicznej zapewnia przygotowanie wydarzeń oraz dystrybucję treści na najwyższym światowym poziomie.

Kluczowe w podejściu biznesowym Centrum Prasowego PAP jest wsłuchanie się w potrzeby klientów. Indywidualne podejście i wnikliwa analiza potrzeb pozwalają na trafne dobranie narzędzi, formuły wydarzenia, merytorycznego doboru oraz liczby prelegentów i uczestników, a także dowolnego języka, w jakim prowadzone będzie wydarzenie. Nie bez znaczenia pozostaje również sposób dystrybucji materiałów prasowych i multimedialnych po konferencji. Centrum Konferencyjne PAP przez lata wypracowało unikalną, nie tylko na skalę Polską, bazę mediów ogólnopolskich i lokalnych, a każda dystrybucja opiera się na stosownych umowach dotyczących między innymi zasięgu i praw autorskich do konkretnych materiałów.

Jak mówi Lidia Garbaczuk, dyrektor marketingu i sprzedaży usług PAP, Centrum Prasowe PAP jest najlepszym miejscem do organizacji spotkań biznesowych i konferencji wśród wszystkich jakie powstały w naszym kraju w ostatnich latach.

„Polska Agencja Prasowa jako najstarsza firma z branży medialnej w Polsce, wykazuje się unikalną wiedzą i doświadczeniem w organizacji konferencji prasowych, spotkań biznesowych i dystrybucji treści. Połączenie naszego unikalnego, stuletniego już, „know-ow” z osiągnieciami z zakresu technologii, informatyki i łączności pozwala nam sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów i organizować wydarzenia na najwyższym poziomie. Centrum Prasowe PAP to również największa i najszersza dystrybucja treści do mediów ogólnopolskich i regionalnych, a dzięki członkostwu w Europejskim Stowarzyszeniu Agencji Informacyjnych (EANA) zrzeszających 32 międzynarodowe agencje informacyjne z Europy potrafimy zapewnić dystrybucję materiałów multimedialnych na całym świecie” – dodaje Lidia Garbaczuk.

Centrum Prasowe PAP przeszło gruntowną modernizację, zarówno pod względem wystroju jak i narzędzi multimedialnych. Zainstalowane zostały w nim najnowocześniejsze przetworniki obrazu i dźwięku oraz najlepsze i najbardziej wydajne rozwiązania teleinformatyczne, pozwalające na nagrywanie, montaż, obróbkę materiału, tłumaczenie symultaniczne oraz jednoczesną transmisję online w czasie rzeczywistym. Po konferencji materiał redagowany jest przez doświadczonych dziennikarzy i montowany profesjonalnie przez specjalistów z zakresu obróbki graficznej i postprodukcji. Tak kompleksowej usługi zawierającej wszystkie elementy począwszy od wnikliwej analizy potrzeb, przez produkcję, aż po unikalną dystrybucję, jest w stanie zapewnić wyłącznie Centrum Konferencyjne PAP.

Specjaliści PAP będąc z klientem na każdym etapie organizacji wydarzenia pomagają w określeniu zakresu merytorycznego spotkania, przygotowaniu oprawy graficznej oraz promocji wydarzenia. Dzięki publikacji zapowiedzi spotkania w Kalendarium Wydarzeń PAP oraz zaproszeń wysyłanych do dziennikarzy Centrum Informacyjne PAP dociera do szerokiego grona mediów, zainteresowanych danym tematem. Materiały dystrybuowane przez Polską Agencję Prasową cytowane są przez największe media w kraju i za granicą. Najszersza dystrybucja treści pozwala skutecznie dotrzeć do wskazanych grup odbiorców zarówno na etapie zaproszenia na wydarzenie medialne jak również jego transmisji i późniejszej dystrybucji atrakcyjnie zmontowanych materiałów.

Nie trać czasu na nietrafione działania i nieskuteczny przekaz medialny. Wykorzystaj najnowocześniejsze w Polsce Centrum Prasowe PAP i twórz relacje na najwyższym światowym poziomie. Skontaktuj się z nami już dziś!

Źródło informacji: PAP

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 19.01.2022, 12:06
Źródło informacji Centrum Prasowe PAP
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Pozostałe z kategorii