Newsletter

CFMOTO prezentuje na targach EICMA 2022 zupełnie nowy model KONCEPCYJNY NK-C22 i swoją podmarkę elektryczną ZEEHO

10.11.2022, 08:51aktualizacja: 10.11.2022, 08:53

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

MEDIOLAN, 8 listopada 2022 r. /PRNewswire/ -- Pierwszego dnia Międzynarodowych Targów Motocyklowych EICMA wszystkie oczy były skierowane na pokaz CFMOTO. Czołowy chiński producent pojazdów sportowych pokazał na targach nowe modele, w tym NK-C22, Model Specjalny 800MT SPORT R, pierwszy elektryczny motocykl Papio Nova oraz platformę danych jazdy CFMOTO RIDE.

Swoją oficjalną premierę miała podmarka elektryczna ZEEHO i jej model koncepcyjny Magnet.

Model koncepcyjny NK-C22

Stworzony w oparciu o platformę silnikową CFMOTO 800cc, model posiada nadwozie pokryte kutym włóknem węglowym, a osłona chłodnicy została zaprojektowana w formie stałego skrzydła motocyklowego, co zapewnia motocyklowi dynamiczny wygląd. Cały pojazd jest niezwykle kompaktowy. Podwójna rura wydechowa, jednoramienny wahacz i charakterystyczne felgi są wyrazem śmiałości i innowacyjności modelu NK-C22.

Model koncepcyjny 800MT SPORT R – połączenie motocykla wyścigowego CFMOTO MOTO3 i 800MT

Gotowy na długie wyprawy i przygody dzięki wyposażeniu w komfortowe siedzenie. Sportowa ergonomia gwarantuje maksymalną kontrolę i radość z jazdy, a specjalny design zapewnia doskonałą aerodynamikę. Malowanie zainspirowane teamem wyścigowym CFMOTO nadaje motocyklowi unikalny i charakterny wygląd.

Papio Nova - pierwszy w pełni elektryczny motocykl

Wspaniały motocykl o jakości i wrażeniach z jazdy porównywalnych do podobnych modeli zasilanych paliwem. Model wyposażony jest w litowe baterie 69.3V32A*2, jego maksymalna moc sięga 30 km, a moment obrotowy dochodzi do 251 Nm.

Platforma danych CFMOTO RIDE zapewnia użytkownikom nowe połączone wrażenia

Dzięki tej platformie, produkty CFMOTO będą mogły korzystać z takich funkcji jak internet dla pojazdów, interfejs multimedialny i inteligentne urządzenia noszone itd., co zapewni bezpieczniejszą, bardziej efektywną i inteligentną jazdę – NOWY POZIOM RADOŚCI Z JAZDY.

ZEEHO i model koncepcyjny marki: Magnet

Celem ZEEHO, podmarki CFMOTO, jest odpowiadanie na potrzeby nowego pokolenia. Magnet to nowy skuter elektryczny oferujący zaawansowaną elektryczną mobilność i inteligentne możliwości codziennych dojazdów. Maksymalna prędkość to 150 km/h, a przyspieszenie od 0 do 50km/h zajmuje 2,5 s, co daje niesamowite wrażenia z jazdy.

Model KONCEPCYJNY CFMOTO Off-Road: CFORCE X

CFORCE X prezentuje charakterystyczne cechy designu, w tym pierwsze spojrzenie na nowy projekt przodu, które pojawią się w nadchodzących modelach. Model wygląda imponująco dzięki nowemu dynamicznemu oświetleniu RIDEVISION LED i nowemu projektowi tyłu z wysoko umieszczoną podwójną rurą wydechową.

CFMOTO pokazało szereg zróżnicowanych modeli. Wyraźnie widać, że CFMOTO nadal z zaangażowaniem tworzy pojazdy zasilane tradycyjnymi paliwami, a przy tym wykazuje determinację i ambicję w zakresie strategii przechodzenia na zasilanie elektryczne i wykorzystanie danych.

Źródło: CFMOTO

Źródło informacji: PR Newswire

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 10.11.2022, 08:51
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ