Newsletter

Codziennie zyskuj więcej z kartą Moja Biedronka

02.02.2021, 13:39aktualizacja: 02.02.2021, 13:48

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Jeronimo Martins Polska - karta Moja Biedronka
Jeronimo Martins Polska - karta Moja Biedronka
Użytkowników karty Moja Biedronka jest już prawie 10 milionów. Każdy z nich już od dziś, 1 lutego, do końca miesiąca może zyskać więcej, robiąc codziennie zakupy w sklepach Biedronki. Sieć przygotowała dla swoich klientów wyjątkową okazję. Robiąc zakupy z kartą Moja Biedronka za minimum 99 zł, klienci odbiorą voucher na 15 zł na kolejne zakupy. Za zakupy za kwotę co najmniej 69 zł otrzymają voucher na 5 zł. Z voucherów można skorzystać w ciągu dwóch dni od ich otrzymania.

Promocje to drugie imię sieci Biedronka. Pokazują to liczby: od 2017 r. do grudnia 2020 r. dzięki akcjom promocyjnym Biedronki polskie rodziny zaoszczędziły ponad 21 mld zł. W samym tylko okresie pandemii, od marca do lipca 2020 r., kiedy tego typu wsparcie było szczególnie ważne, oszczędności te wyniosły 2,4 mld zł. W całym 2020 roku liczba ta wyniosła aż 7,2 mld.

Teraz sieć chce jeszcze bardziej docenić swoich stałych klientów. Wszyscy ci, którzy posiadają kartę Moja Biedronka, od 1 lutego 2021 r. otrzymają voucher w wysokości 15 zł za każde zakupy powyżej 99 zł oraz voucher w wysokości 5 zł, kiedy wartość ich koszyka przekroczy 69 zł. Vouchery można wykorzystać w ciągu dwóch dni od momentu ich otrzymania ponawiając zakup na kwotę, która była podstawą otrzymania vouchera. Oferta obowiązuje od 1 do 28 lutego, a z promocji można skorzystać każdego dnia, maksymalnie raz dziennie. Co ważne, klienci mogą skorzystać z promocji każdego dnia, przez cały miesiąc. Promocja przygotowana przez sieć jest doskonałą okazja aby przystąpić do programu i zacząć oszczędzanie przy okazji codziennych zakupów w sieci sklepów Biedronka.

„Z karty Moja Biedronka korzysta już prawie 10 mln klientów. Pokazuje to, że kupujący wysoko cenią możliwość oszczędności z kartą Moja Biedronka. My zaś doceniamy ich lojalność, oferując w tym miesiącu promocje jakiej jeszcze w naszej sieci nie było. Mamy nadzieję, że dzięki temu jeszcze więcej osób zechce dołączyć do grona użytkowników karty Moja Biedronka” - Maciej Łukowski, dyrektor działu zakupów i członek zarządu w sieci Biedronka

Regulamin akcji dostępny jest na stronie www.biedronka.pl

Źródło informacji: Jeronimo Martins Polska S.A.

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
embeduj wideo
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 02.02.2021, 13:39
Źródło informacji Jeronimo Martins Polska S.A.
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Pozostałe z kategorii

Akademia
Komunikacji

Prowadzimy szkolenia oraz warsztaty dla mediów, biznesu, samorządów i instytucji. Oferujemy szkolenia indywidualne i grupowe w zakresie m.in. wystąpień publicznych, zarządzania kryzysowego, cyberbezpieczeństwa, przeciwdziałania dezinformacji.