Newsletter

CoinEx sponsorem Token 2049 w Dubaju – potwierdzenie zaangażowania giełdy we wspieranie globalizacji kryptowalut

22.04.2024, 08:35aktualizacja: 22.04.2024, 08:37

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

DUBAJ, ZEA, 19 kwietnia 2024 r. /PRNewswire/ -- CoinEx, największa międzynarodowa giełda kryptowalut, ma zaszczyt poinformować o swoim patronacie w roli Złotego Partnera podczas konferencji Token 2049 w Dubaju, która odbędzie się w dniach 18-19 kwietnia 2024 roku. Token 2049, jedno z najbardziej wpływowych spotkań poświęconych blockchainowi i kryptowalutom na świecie, zrzesza pionierów branży, inwestorów, przedsiębiorstwa, twórców oprogramowania, media i innych zainteresowanych, inicjując rozmowy, które będą kształtować przyszłość Web3.

Platforma CoinEx, działająca jako doświadczona giełda obsługująca ponad 5 milionów użytkowników w ponad 200 krajach, z ogromnym entuzjazmem uczestniczy w konferencji Token 2049 w Dubaju i aktywnie współtworzy atmosferę współpracy i innowacji. Na stoisku P15 przygotowano dla uczestników atrakcyjne prezenty w walutach CET, USDT i inne wyjątkowe produkty CoinEx i ViaBTC.

„Z przyjemnością dołączamy do międzynarodowej społeczności kryptowalutowej jako główny sponsor Token 2049 w Dubaju - powiedział Haipo Yang, dyrektor generalny CoinEx. - Imprezy takie jak Token 2049 odgrywają kluczową rolę w rozwoju popularności kryptowalut poprzez wspieranie otwartej wymiany pomysłów i wzmacnianie więzi między twórcami w tej przestrzeni. Patronat odzwierciedla nieustanne zaangażowanie CoinEx w promowanie ich ogólnoświatowego przyjęcia”.

Konferencja Token 2049 w Dubaju to okazja do wymiany pomysłów i nawiązania współpracy, która ukształtuje przyszłość rynku kryptowalut. Platforma CoinEx, będąca pionierem w tej dziedzinie, ma ogromny zaszczyt wyjść naprzeciw podobnie myślącym inwestorom i kontynuować proces wdrażania kryptowalut do głównego nurtu gospodarki.

CoinEx

Założona w 2017 r. spółka CoinEx jest globalną giełdą kryptowalut, której celem jest ułatwianie transakcji. Platforma oferuje szereg usług, w tym w zakresie spot trading i margin trading, kontraktów terminowych i transakcji swapowych, automatycznego animatora rynku (AMM) i usług zarządzania finansami dla ponad 5 milionów użytkowników w przeszło 200 krajach i regionach.

Dzięki wysokiej jakości szybkim i kompleksowym strategiom notowań giełda CoinEx wprowadziła ponad 900 tokenów i ponad 1400 par tradingowych. Tak bogaty wybór umożliwia użytkownikom dostęp do najnowszych kryptowalut o największym potencjale innowacyjnym. Od powstania CoinEx niezmiennie realizuje zasadę stawiającą użytkowników na pierwszym miejscu. Pragnąc tworzyć równe, pełne wzajemnego szacunku i bezpieczne środowisko handlu kryptowalutami, CoinEx umożliwia użytkownikom na różnym poziomie doświadczenia bezproblemowy dostęp do świata kryptowalut dzięki oferowania łatwych w obsłudze produktów.

Źródło: CoinEx Global Limited

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 22.04.2024, 08:35
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ