Newsletter

COTTON USA™ świętuje wartość i wpływ amerykańskiej bawełny podczas Światowego Dnia Bawełny

10.10.2022, 08:58aktualizacja: 10.10.2022, 09:00

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

WASZYNGTON, 10 października 2022 r. /PRNewswire/ -- Dzisiaj, w Światowym Dniu Bawełny, COTTON USA™ świętuje liczne zalety tej rośliny i wpływ amerykańskiej bawełny na światową społeczność bawełniarską. Od ziarenka do odzieży, działania COTTON USA™ na rzecz jakości i przejrzystości wywierają pozytywny wpływ na branżę bawełniarską na każdym etapie produkcji.

„Od właściwości tego naturalnego włókna, po korzyści, jakie przynosi produkcja - amerykańska bawełna odgrywa ważną rolę w światowym łańcuchu dostaw - stwierdził Bruce Atherley, dyrektor wykonawczy Cotton Council International. - Nasza umiejętność połączenia najwyższej jakości bawełny z wiedzą na temat najlepszych w swoje klasie technik produkcji pozwoliła na zbudowanie głębokiego zaufania wśród naszych partnerów reprezentujących przędzalnie i producentów, co finalnie przynosi korzyści całej branży. Razem ze społecznością bawełniarską, świętujemy wpływ bawełny oraz naszą międzynarodową współpracę w ramach tego ekosystemu”.

Plantatorzy COTTON USA™ z zaangażowaniem podnoszą poprzeczkę w zakresie odpowiedzialnego rolnictwa i poprawy stanu środowiska naturalnego dla przyszłych pokoleń. Ci zaangażowani amerykańscy rolnicy, którzy zajmują się uprawą bawełny zapewniają niezrównaną jakość i przejrzystość, wykorzystując innowacyjne techniki uprawy, które mają pozytywny wpływ na środowisko i globalny łańcuch dostaw. Dzięki nowym technologiom, rolnictwu precyzyjnemu i rygorystycznym praktykom w zakresie sprawiedliwych warunków pracy, amerykańska bawełna wyznacza kierunek ku bardziej ekologicznemu i przyjaznemu światu na wiele lat.

W celu dalszego wykazania zaangażowania na rzecz światowej branży bawełniarskiej, COTTON USA™ oferuje czołowe doradztwo techniczne, które opracowano w taki sposób, aby pozwoliło osiągnąć przędzalniom i zakładom produkcyjnym wyższy poziom sukcesu poprzez COTTON USA SOLUTIONS™. Działania doradcze obejmują pięć programów biznesowych stworzonych przez ekspertów na podstawie danych pozyskanych w ramach współpracy z ponad 1500 przędzalniami w 50 krajach. Udział w programach jest bezpłatny dla członków U.S. Cotton Trust Protocol® lub licencjobiorców COTTON USA™.

COTTON USA™ ma zaszczyt bycia częścią obchodów organizowanych przez międzynarodową społeczność bawełniarską w ramach Światowego Dnia Bawełny. Szczegółowe informacje na temat Światowego Dnia Bawełny znajdują się na stronie www.worldcottonday.com. Światowy Dzień Bawełny #WorldCottonDay jest obecny w mediach społecznościowych, gdzie można dołączyć do dyskusji z użytkownikami z całego świata.

COTTON USA™

Cotton Council International (CCI), dział promocji eksportu National Cotton Council of America (NCC - Krajowa Amerykańska Rada ds. Bawełny), jest stowarzyszeniem branżowym non-profit, które promuje amerykańskie włókno bawełniane i produkty z bawełny na całym świecie pod znakiem towarowym COTTON USA. CCI może poszczycić się 60 latami doświadczenia w promowaniu amerykańskiego włókna bawełnianego i produktów wśród przedstawicieli sektora i konsumentów, przy czym kieruje się misją sprawienia, że amerykańska bawełna stanie się preferowanym wyborem przedstawicieli przędzalni/producentów, marek/sklepów detalicznych i konsumentów. Więcej informacji znajduje się na stronie www.cottonusa.org.

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/1914753/WCD_CFG2022_Logo.jpg

Źródło: COTTON USA™

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 10.10.2022, 08:58
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Akademia
Komunikacji

Prowadzimy szkolenia oraz warsztaty dla mediów, biznesu, samorządów i instytucji. Oferujemy szkolenia indywidualne i grupowe w zakresie m.in. wystąpień publicznych, zarządzania kryzysowego, cyberbezpieczeństwa, przeciwdziałania dezinformacji.