Newsletter

Biznes i finanse

CSL wprowadza nową jednolitą globalną tożsamość marki

12.08.2022, 08:34aktualizacja: 12.08.2022, 08:40

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PR Newswire
PR Newswire
Wszystkie jednostki biznesowe będą zawierać w sobie nazwę i cechy marki CSL, odnosząc się do jednej spółki.

MELBOURNE, Australia, 12 sierpnia 2022 r. /PRNewswire/ -- CSL, globalny lider w dziedzinie biotechnologii, ogłosił, że wszystkie jednostki biznesowe spółki zostaną połączone w jedną rodzinę pod globalną marką CSL.

„Jako organizacja nastawiona na cel, CSL od ponad wieku zapewnia doskonałość w dziedzinie biotechnologii - powiedział Paul Perreault, dyrektor generalny i dyrektor zarządzający CSL. - W miarę. jak dalej rozwijamy naszą strategię zrównoważonego rozwoju, nadszedł czas, by połączyć wszystkie jednostki biznesowe spółki pod wspólnym szyldem CSL. Mamy jeden cel, jedną strategię i jeden zestaw wartości, a teraz także wspólną markę w ramach tej samej tożsamości, bo całość jest warta dużo więcej niż suma jej elementów składowych”.

CSL Behring tworząca terapie dla rzadkich i poważnych chorób zachowa swoją obecną tożsamość, podobnie jak CSL Plasma, podmiot firmy zajmujący się gromadzeniem osocza. Seqirus, jeden z czołowych światowych dostawców szczepionek na grypę, zmieni nazwę na CSL Seqirus. Niedawno przejęta spółka Vifor Pharma będzie działać pod nazwą CSL Vifor. CSL jest w trakcie realizacji formalności związanych ze zmianą nazwy dla Seqirus i planuje w odpowiednim czasie zmienić też nazwy podmiotów Vifor Pharma.

Opisy wartości CSL zostały zaktualizowane, aby odzwierciedlić atrybuty każdej jednostki biznesowej, ale zasadniczo pozostają one niezmienione. Skupienie na pacjencie, innowacyjność, uczciwość, współpraca i doskonałe wyniki. Nowa globalna tożsamość marki będzie promowana w ramach nowej kampanii kreatywnej.

„Każda jednostka biznesowa będzie nadal dostarczać innowacyjne produkty i usługi pacjentom i innym osobom w przeszło 100 krajach na całym świecie, tak jak czyni to obecnie - powiedział Perreault. - 30 tysięcy naszych pracowników, których łączy teraz nasze wspólne DNA, nadal będzie z zaangażowaniem realizować naszą obietnicę tworzenia innowacji we wszystkim, co robimy - w naszej pasji, naszych produktach i naszych wynikach - dla dobra naszych pacjentów i zdrowia ludzi”.

Więcej informacji na temat nowej tożsamości marki CSL: drivenbyourpromise.csl.com.

CSL

CSL (ASX: CSL; USOTC: CSLLY) to czołowa globalna spółka biotechnologiczna z dynamicznym portfolio innowacyjnych leków ratujących życie, w tym do leczenia hemofilii i niedoborów odporności, a także szczepionek na grypę. Od naszego powstania w 1916r. napędza nas nasza obietnica ratowania życia z wykorzystaniem najnowszych technologii. Dzisiaj CSL, w tym trzy nasze przedsiębiorstwa - CSL Behring, CSL Seqirus i CSL Vifor - zapewnia produkty ratujące życie w ponad 100 krajach, zatrudniając ponad 30 000 pracowników. Nasze unikalne połączenie sukcesu komercyjnego oraz ukierunkowania na rozwój i doskonałość operacyjną pozwala nam wytyczać ścieżki, tworzyć i dostarczać innowacje, dzięki którym pacjenci mogą żyć pełnią życia. Przeczytaj inspirujące opowieści o obietnicach, jakie niesie ze sobą biotechnologia: CSLBehring.com/Vita i obserwuj nas na Twitter.com/CSL.

Więcej informacji na temat CSL na stronie internetowej www.CSL.com.

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/1875850/CSL_Family_Icon.jpg 
Logo - https://mma.prnewswire.com/media/341673/csl_behring_logo.jpg  

Źródło: CSL

KONTAKT:

Szczegółowe informacje:

Australia/Region Azji i Pacyfiku
Jimmy Baker
tel. +61 450 909 211
e-mail: jimmy.baker@csl.com.au 

Stany Zjednoczone/reszta świata
Tom Hushen
tel. +1 267 769 6728
e-mail: Thomas.hushen@cslbehring.com 

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 12.08.2022, 08:34
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Akademia
Komunikacji

Prowadzimy szkolenia oraz warsztaty dla mediów, biznesu, samorządów i instytucji. Oferujemy szkolenia indywidualne i grupowe w zakresie m.in. wystąpień publicznych, zarządzania kryzysowego, cyberbezpieczeństwa, przeciwdziałania dezinformacji.