Newsletter

Biznes i finanse

DataConnect jest dostępny na całym świecie za pośrednictwem sześciu największych platform cyfrowych

01.07.2021, 12:00aktualizacja: 01.07.2021, 12:00

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Business Wire/CNH Industrial
Business Wire/CNH Industrial
Floty pojazdów różnych marek widoczne na jednym wybranym portalu.

BERLIN & HARSEWINKEL, Niemcy, & MANNHEIM, Niemcy & BURR RIDGE, Illinois--(BUSINESS WIRE)-- DataConnect, międzynarodowa inicjatywa umożliwiająca wgląd w dane dotyczące floty pojazdów różnych marek na jednej platformie, jest obecnie dostępna z rozszerzonym wyborem pomiędzy sześcioma największymi platformami cyfrowymi na potrzeby działalności rolniczej na całym świecie. Case IH, STEYR i New Holland dołączają do spółek John Deere, CLASS i europejskiej platformy zarządzania gospodarstwem, 365FarmNet, która udostępniła tę funkcję ostatniej jesieni.

Wszelkie działania rolnicze z wykorzystaniem dowolnych samobieżnych silosokombajnów, kombajnów lub ciągników uczestniczących marek są obecnie widoczne w jednej platformie stanowiącej część systemu. Uprzednio dostęp do takich informacji wymagał obsługi dodatkowego portalu dla każdej marki.

Dzięki temu nowemu podejściu klienci mają wgląd w dane dotyczące parametrów pięciu różnych maszyn wchodzących w skład ich floty,  w tym:

· aktualna lokalizacja maszyny,

· historyczna lokalizacja,

· ilość paliwa w zbiorniku,

· aktualny status maszyny na polu,

· prędkość maszyny.

Każdy operator/właściciel maszyn rolniczych, który chce skorzystać z tej opcji po prostu musi uzyskać zgodę na przeglądanie wszystkich maszyn na platformie, która najbardziej mu dopowiada. Po połączeniu maszyny innych producentów automatycznie pojawiają się w portalu. Pojazdy są następnie wyświetlane z ikonkami w kolorze odpowiedniej marki.

DataConnect nie wymaga dodatkowego sprzętu ani oprogramowania i zapewnia bezpieczne przetwarzanie danych. Rozwiązania te mogą być zastosowane do setek tysięcy maszyn, które już zostały połączone z systemem.

Dołączenie CNH Industrial oznacza, że użytkownicy AFS Connect, platformy telematycznej Case IH, MyPLM Connect, platformy marki New Holland i S-Tech marki STYER, zyskają możliwość wymiany danych pomiędzy chmurami (cloud-to-cloud) zarówno z portalem John Deere Operations Center, CLAAS TELEMATICS, jak i 365FarmNet.

Galeria multimediów/zdjęcia dostępne na: https://www.businesswire.com/news/home/52452318/en

Źródło: CNH Industrial

KONTAKT:

John Deere Walldorf GmbH & Co. KG

Impexstraße 3, 69190 Walldorf

Ralf Lenge

tel. +49 171 4161599

e-mail: LengeRalf@JohnDeere.com

365FarmNet Group KGaA mbH & CoKG

Hausvogteiplatz 10, 10117 Berlin

Yasmin Möhring

tel. +49 151 172 81 869

e-mail: moehring@365farmnet.com

CLAAS KGaA mbH

Mühlenwinkel 1, 33428 Harsewinkel

Matthias Mumme

tel. 05247/12-2288

e-mail: matthias.mumme@claas.com

CNH Industrial, USA

Dan Danford

tel. +1 (262) 321-8856

e-mail: dan.danford@cnhind.com

Źródło informacji: Business Wire

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 01.07.2021, 12:00
Źródło informacji Business Wire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ