Newsletter

Debata: „Autobusy gazowe, czyli ekologiczne i tanie rozwiązanie dla transportu miejskiego w Polsce"

08.02.2021, 16:10aktualizacja: 08.02.2021, 16:14

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Serwis Samorządowy PAP - kadr z filmu
Serwis Samorządowy PAP - kadr z filmu
Termin debaty: 08.02.2021, godz. 09:30

Podczas debaty pt. „Autobusy gazowe, czyli ekologiczne i tanie rozwiązanie dla transportu miejskiego w Polsce” zostały omówione główne wnioski, płynące z raportu IGKM i Politechniki Warszawskiej, na temat roli autobusów gazowych w ewolucji polskiego transportu publicznego.

W wydarzeniu, organizowanym przez Izbę Gospodarczą Komunikacji Miejskiej, wzięli udział m.in. przedstawiciele Politechniki Warszawskiej, SGH, MZA w Warszawie, MPK Rzeszów oraz PGNiG Obrót Detaliczny.

Źródło informacji: Serwis Samorządowy PAP

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
embeduj wideo
POBIERZ WIDEO
Wideo do bezpłatnego wykorzystania w całości (bez prawa do edycji lub wykorzystania fragmentów)
Data publikacji 08.02.2021, 16:10
Źródło informacji Serwis Samorządowy PAP
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ