Newsletter

Debata #FakeHunter: dezinformacja w energetyce. Jak chronić branżę przez fake newsami

20.11.2023, 13:08aktualizacja: 20.11.2023, 13:34

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PAP FakeHunter
PAP FakeHunter
Redakcja PAP Fake Hunter zaprasza na dyskusję panelową poświęconą dezinformacji w branży energetycznej. Uczestnicy spotkania przybliżą główne motywy narracyjne związane z manipulacją danymi dotyczącymi OZE i energetyki jądrowej. Porozmawiamy też szerzej o dzisiejszych trendach w kształtowaniu polityki energetycznej w naszym regionie ze szczególnym uwzględnieniem różnic w podejściu do energii atomowej.

Zapraszamy również do udziału w konkursie #FakeHunter Challenge: energia i klimat, który odbędzie się w dniach 23-25 listopada. Już teraz można zgłosić swój udział w konkursie i zawalczyć o cenne nagrody. Za pierwsze miejsce przysługuje nagroda o wartości 8 tys. zł, za drugie 6 tys. zł, a trzecie 3 tys. zł. Celem konkursu jest walka z dezinformacją w sieci. Tym razem zapraszamy do tropienia fake newsów w temacie „Energia i Klimat”. Szczegóły na stronie https://fake-hunter.pap.pl/challengeVIII

Źródło informacji: PAP FakeHunter

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 20.11.2023, 13:08
Źródło informacji PAP FakeHunter
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ