Newsletter

Debata PAP Biznes "Strategie rynkowe TFI: perspektywy, wyzwania, zagrożenia"

27.03.2023, 16:03aktualizacja: 27.03.2023, 16:04

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PAP/Kadr z filmu
PAP/Kadr z filmu
Termin debaty: 27.03.2023, godz. 10:00

Prognozy dla światowej gospodarki i rynków oraz czynniki ryzyka na 2023 rok, kryzys energetyczny i jego konsekwencje, wysoka inflacja i polityka banków centralnych - to zagadnienia debaty PAP Biznes z udziałem zarządzających TFI.

Wzięli w niej udział przedstawiciele: Skarbiec TFI, Eques Investment TFI, Opoka TFI, Pekao TFI i TFI PZU.

Uczestniczący w debacie zarządzający funduszami inwestycyjnymi przyjrzeli się globalnej sytuacji makroekonomicznej i możliwym scenariuszom dla wzrostu gospodarczego i inflacji na świecie. Poszukali odpowiedzi na pytanie, na jakie wydarzenia geopolityczne warto zwracać uwagę w najbliższym czasie.

Źródło informacji: TFI

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
embeduj wideo
POBIERZ WIDEO
Wideo do bezpłatnego wykorzystania w całości (bez prawa do edycji lub wykorzystania fragmentów)
Data publikacji 27.03.2023, 16:03
Źródło informacji TFI
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ