Newsletter

Debata pt. „Czy jesteśmy gotowi na wdrożenie systemu kaucyjnego w Polsce?”

14.03.2024, 10:14aktualizacja: 14.03.2024, 10:23

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PAP - kadr z filmu
PAP - kadr z filmu
Termin debaty: 13.03.2024, godz. 13:00

PAP Biznes zaprosił na debatę o systemie kaucyjnym, podczas której poruszony został temat regulacji w zakresie opakowań szklanych i plastikowych. Ustawa w tej sprawie została uchwalona pod koniec poprzedniej kadencji Sejmu i ma wejść w życie 1 stycznia 2025 roku. Jej zapisy budzą wiele zastrzeżeń branży, która postuluje za przesunięciem terminu wejścia w życie nowych przepisów oraz za nowelizacją ustawy. Debata będzie szansą do rozmowy i znalezienia odpowiedzi na kluczowe pytania dotyczące systemu kaucyjnego z udziałem przedstawiciela Ministerstwa Środowiska i Klimatu oraz przedstawicieli branż, które są bezpośrednio zainteresowane tymi przepisami.

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
embeduj wideo
POBIERZ WIDEO
Wideo do bezpłatnego wykorzystania w całości (bez prawa do edycji lub wykorzystania fragmentów)
Data publikacji 14.03.2024, 10:14
Źródło informacji PAP Biznes
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Pozostałe z kategorii