Newsletter

Debata pt. „Przyszłość OZE w Polsce. Koniec spalania drewna?”

20.12.2023, 16:20aktualizacja: 20.12.2023, 16:27

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PAP/Kadr z filmu
PAP/Kadr z filmu
Termin: 15.12.2023, godz. 14:00

W ciągu ostatnich kilkunastu lat ilość drewna spalanego w polskim sektorze energetyki zawodowej wzrosła kilkunastokrotnie. Plany odchodzącej ekipy rządzącej zakładały dalsze inwestycje w bioenergetykę, które doprowadziłyby do dalszego drastycznego zwiększenia spalania drewna jeszcze w tej dekadzie. Jaki pomysł na rozwój energetyki ma obecny rząd? Czy nadszedł czas na zmianę kursu?

Do rozmowy zaproszeni zostali reprezentanci partii tworzących obecnie koalicję, która będzie decydować o przyszłości OZE w Polsce.

Źródło informacji: Instytut Spraw Obywatelskich

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
embeduj wideo
POBIERZ WIDEO
Wideo do bezpłatnego wykorzystania w całości (bez prawa do edycji lub wykorzystania fragmentów)
Data publikacji 20.12.2023, 16:20
Źródło informacji Instytut Spraw Obywatelskich
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ