Newsletter

Debata pt. „Strategie rynkowe TFI: perspektywy, wyzwania, zagrożenia”

12.12.2022, 16:50aktualizacja: 31.01.2023, 16:35

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Strategie rynkowe TFI - grafika
Strategie rynkowe TFI - grafika
Termin: 12.12.2022, godz. 10:00

Prognozy dla światowej gospodarki i rynków oraz czynniki ryzyka na 2023 rok, kryzys energetyczny i jego konsekwencje, wysoka inflacja, polityka banków centralnych - to zagadnienia debaty PAP Biznes z udziałem zarządzających TFI. Wzięli w niej udział przedstawiciele: Skarbiec TFI, Eques Investment TFI, Opoka TFI, Pekao TFI i TFI PZU.

Uczestniczący w debacie zarządzający funduszami inwestycyjnymi przyjrzeli się globalnej sytuacji makroekonomicznej i możliwym scenariuszom dla wzrostu gospodarczego i inflacji na świecie. Poszukali odpowiedzi na pytanie, na jakie wydarzenia geopolityczne warto zwracać uwagę w najbliższym czasie i które z nich mogą dominować w przyszłym roku.

Prelegenci:

  • Karol Ciuk, dyrektor Zespołu Zarządzania Strategiami Globalnymi, Zarządzający Portfelem, CFA, CAIA, Pekao TFI SA
  • Piotr Dmuchowski, wiceprezes TFI PZU
  • Radosław Cholewiński, członek Zarządu Skarbiec TFI
  • Tomasz Tarczyński prezes zarządu Opoka TFI
  • Tomasz Korab prezes zarządu Eques Investment TFI

Źródło informacji: TFI

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
embeduj wideo
Data publikacji 12.12.2022, 16:50
Źródło informacji TFI
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ