Newsletter

Debata TFI: jesteśmy blisko szczytu uderzenia inflacyjnego

29.09.2022, 15:42aktualizacja: 29.09.2022, 15:48

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Fot. PAP/S. Leszczyński
Fot. PAP/S. Leszczyński
Oprócz wysokiej inflacji mamy niestabilną sytuację geopolityczną. Oba zjawiska napędzają się nawzajem. Jak sobie radzić w takim otoczeniu? Optymalną strategią jest aktywne zarządzanie swoim portfelem i kupowanie tanich, ale dobrych aktywów na kolejnych kryzysach - przekonywał Tomasz Tarczyński, prezes zarządu Opoka TFI, podczas XXVIII Debaty TFI, która odbyła się 28 września w Centrum Prasowym PAP.

Źródło informacji: PAP MediaRoom

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
embeduj wideo
POBIERZ WIDEO
Wideo do bezpłatnego wykorzystania w całości (bez prawa do edycji lub wykorzystania fragmentów)
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 29.09.2022, 15:42
Źródło informacji PAP MediaRoom
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ