Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Wydarzenie zbiegło się z publikacją najnowszego raportu UFI za rok 2017, w którym Ptak Warsaw Expo pod względem posiadanej powierzchni wystawienniczej zostało sklasyfikowane na pierwszym miejscu w kraju, a na dziewiętnastym w Europie. Dzięki Ptak Warsaw Expo Warszawa, w raporcie, uplasowała się przed takimi wielkimi ośrodkami miejskimi, jak: Londyn, Bruksela czy Genewa.
„Bardzo cieszymy się, że możemy reprezentować Polskę na wydarzeniu tak ważnym nie tylko dla branży targowej, ale i całego rynku MICE” - mówi prezes Ptak Warsaw Expo Tomasz Szypuła.
Global CEO Summit to dla 90 osobistości branży targowej z całego świata szansa do spotkania, pogłębienia międzynarodowej współpracy, a także do dyskusji o przyszłości i kierunkach rozwoju branży. Cieszy fakt, że dzięki Ptak Warsaw Expo do tego grona dołączyła Warszawa. Co więcej, to właśnie dzięki inwestycjom Antoniego Ptaka, jak wynika z raportu UFI, Polska jest najszybciej rosnącym rynkiem targowym spośród wszystkich państw uwzględnionych w raporcie. W porównaniu do roku 2011 powierzchnia targowa w naszym kraju wzrosła aż o 72%.
Szczyt UFI potrwa do 26 stycznia. UFI to największa organizacja przemysłu targowego na świecie. Została powołana w 1925 roku w Mediolanie. Aktualną siedzibą stowarzyszenia jest Paryż.
Więcej informacji: http://www.ufievent.org/gcs2018/
Pobierz materiał i Publikuj za darmo
bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji | 25.01.2018, 16:54 |
Źródło informacji | Ptak Warsaw Expo |
Zastrzeżenie | Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media. |
Pozostałe z kategorii
-
Image
Wraz z oficjalnym uruchomieniem pierwszej międzynarodowej fabryki pojazdów elektrycznych w Rayong w Tajlandii firma ChangAn prezentuje „Vast Ocean Plan”, czyli globalną strategię ekspansji
Uruchomienie fabryki zbiegło się w czasie z wyprodukowaniem 28,59-milionowego pojazdu oraz 50. rocznicą nawiązania stosunków dyplomatycznych między Chinami a Tajlandią.- 22.05.2025, 09:33
- Kategoria: Biznes i finanse
- Źródło: PR Newswire
-
Image
CATL ogłasza notowanie spółki na giełdzie HKEX, które pomoże zasilić globalną gospodarkę zeroemisyjną
- 22.05.2025, 08:52
- Kategoria: Biznes i finanse
- Źródło: PR Newswire
Newsletter
Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.
ZAPISZ SIĘ