Newsletter

Biznes i finanse

Dobrany duet: Jolywood nawiązuje współpracę z IBC SOLAR

23.06.2022, 08:40aktualizacja: 23.06.2022, 08:52

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

TAIZHOU, Chiny, 23 czerwca 2022 r. /PRNewswire/ -- Firma Jolywood, jeden z czołowych producentów modułów bifacjalnych z ogniwami typu n i technologią TOPCon, nawiązała współpracę z czołowym dostawcą kompleksowych rozwiązań w zakresie energii słonecznej, firmą IBC SOLAR. Strony podejmują wspólne działania nad dwoma bifacjalnymi modułami Jolywood o podwyższonych parametrach. 

Dzięki współpracy między wspomnianymi firmami moduł Jolywood JW-HD120 Niwa oraz JW-HD144N można od tej pory zamawiać w Europie za pośrednictwem IBC SOLAR. Moduł JW-HD120 Niwa charakteryzuje się wydajnością 380 W i występuje w kolorze czarnym Moduł stworzono z myślą o budownictwie mieszkaniowym i komercyjnym. Wysokowydajny JW-HD144N został opracowany specjalnie dla projektów wielkoskalowych.

Firma IBC SOLAR została założona w 1982 roku i obecnie jest pionierem w rewolucji energetycznej w ponad 30 krajach. Spółka oferuje kompletne systemy i obejmuje cały zakres produktów od planowania do realizacji „pod klucz” systemów fotowoltaicznych. Przedsiębiorstwo jest deweloperem i generalnym wykonawcą projektów solarnych dla budownictwa mieszkaniowego i indywidualnego, jak również dużych projektów słonecznych.

Wytrzymałe, wysokowydajne panele szklano-szklane Jolywood odznaczają się szczególnie wysoką wydajnością modułową i mniejszą degradacją niż konwencjonalne ogniwa słoneczne typu p, charakteryzujące się również lepszym współczynnikiem temperaturowym i współczynnikiem bifacjalnym. Tylna strona modułów może osiągnąć 80 procent wydajności strony przedniej, dzięki czemu panele są aktywne po obu stronach, co zapewnia zwiększony uzysk energii. Jolywood Solar dostarczyła ponad 5 GW modułów i ogniw słonecznych typu n do ponad 50 krajów, które spotkały się z pozytywnym odbiorem klientów na całym świecie.

„Kładziemy szczególny nacisk na potrzeby naszych klientów. Cieszymy się, że w Jolywood znaleźliśmy partnera, z którym możemy konsekwentnie zapewniać dostępność najwyższej jakości i trwałych modułów słonecznych w sektorze mieszkaniowym – wyjaśnia Stefan Horstmann, COO IBC SOLAR AG. - Dzięki innowacyjnej koncepcji ogniw Jolywood jest producentem z ogromnym potencjałem na przyszłość. Wysokowydajne produkty stanowią doskonałe uzupełnienie naszego portfolio”.

Alan Xie, zastępca dyrektora generalnego Jolywood, dodaje: „Cieszymy się, że możemy współpracować z jednym z czołowych producentów systemów dla fotowoltaiki i magazynowania energii w Europie. Wieloletnie doświadczenie oraz duży nacisk na jakość i zadowolenie klienta sprawiają, że IBC SOLAR jest idealnym partnerem do skutecznego pozycjonowania naszej czołowej technologii ogniw i modułów fotowoltaicznych typu N na europejskich rynkach docelowych”.

Źródło: Jolywood

KONTAKT:
Renee Zhang
e-mail: zhangry01@jolywood.cn 

tel. +86-18616342255

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 23.06.2022, 08:40
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ