Newsletter

DOM DEVELOPMENT SA (13/2023) Informacja o transakcjach na akcjach Emitenta uzyskana w trybie art. 19 MAR

28.03.2023, 18:03aktualizacja: 28.03.2023, 18:04

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Raport bieżący z plikiem 13/2023

Podstawa prawna: Art. 19 ust. 3 MAR - informacja o transakcjach wykonywanych przez osoby pełniące obowiązki zarządcze.

Zarząd spółki Dom Development S.A. z siedzibą w Warszawie (dalej "Spółka") informuje o otrzymaniu w dniu 27 marca 2023 roku powiadomienia o transakcjach na akcjach Spółki, o którym mowa w art. 19 ust. 1 rozporządzenia MAR, od Groupe Bellefort S. r.l. z siedzibą w Luksemburgu, jako osoby blisko związanej z: Członkiem Rady Nadzorczej Spółki Panem Markham Dumas oraz Członkiem Zarządu Spółki Panem Terry R. Roydon. Pełna treść powiadomienia znajduje się w załączniku do niniejszego raportu.

Więcej na: http://biznes.pap.pl/pl/reports/espi/all,0,0,0,1

kom espi zdz

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 28.03.2023, 18:03
Źródło informacji ESPI
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ