Newsletter

Dreame Technology i AliExpress nawiązują strategiczną współpracę w zakresie brandingu

27.05.2021, 13:16aktualizacja: 27.05.2021, 13:21

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Fot. PR Newswire/Dreame Technology
Fot. PR Newswire/Dreame Technology

SHENZHEN, Chiny, 27 maja 2021 r. /PRNewswire/ -- Dreame Technology, światowy lider w dziedzinie inteligentnych domowych urządzeń do sprzątania, dołącza do „Globalnego planu sprzedażowego G100” AliExpress. Jako jedyna marka urządzeń gospodarstwa domowego, 26 maja w Shenzhen. Dreame Technology podpisuje z AliExpress umowę o strategicznej współpracy w zakresie brandingu.

„Umowa o strategicznej współpracy marki oznacza bliższą współpracę pomiędzy Dreame Technology i AliExpress. Motywuje nas to do opracowywania wysokiej klasy produktów dla konsumentów i budowania przewagi konkurencyjnej marki Dreame w dziedzinie urządzeń gospodarstwa domowego na całym świecie” – powiedział dyrektor generalny i założyciel Dreame Technology Yu Hao.

Dzięki doskonałej jakości produktów, inteligentnym i przyjaznym dla użytkownika funkcjom sprzątania domu oraz znakomitym wynikom na AliExpress w kwietniu 2021 roku Dreame Technology została uznana przez AliExpress za najszybciej rozwijającą się markę 2020 roku, a jej bezprzewodowe odkurzacze T20, V11 i V10 znalazły się na liście najlepiej sprzedających się produktów na AliExpress.

Od 2020 roku wielkość sprzedaży bezprzewodowego odkurzacza Dreame osiągnęła pierwsze miejsce na francuskim rynku AliExpress i stała się jedną z najlepszych nowych marek w Europie. Podczas kampanii AliExpress Black Friday w tym samym roku oficjalny sklep Dreame uplasował się na najwyższym miejscu pod względem wartości sprzedaży w kategorii urządzeń do sprzątania domu.

„Odwiedziliśmy inteligentną fabrykę Dreame i rozmawialiśmy z ekspertami firmy w dziedzinie badań i rozwoju, zapewnienia jakości i łańcucha dostaw. Ich pasja i poświęcenie na rzecz inteligentnych urządzeń gospodarstwa domowego i technologii high-end są imponujące. Wierzę, że w najbliższej przyszłości Dreame Technology stanie się czołową marką AGD o globalnym zasięgu” – powiedział starszy członek zarządu AliExpress.

Dreame Technology rozpoczęła transmisję poświęconego produktom firmy wydarzenia na żywo 8 maja 2021 roku. To udane wydarzenie przyciągnęło ponad 100 000 widzów z całego świata, a Dreame Bot L10 Pro osiągnął 205 000 wyświetleń na AliExpress, z kolei w Rosji zapasy produktu zostały wyprzedane w ciągu 2 dni.

Dreame Technology

Firma Dreame Technology, założona w 2015 r., jest przedsiębiorstwem oferującym innowacyjne produkty konsumenckie, skoncentrowanym na inteligentnych urządzeniach sprzątających. Wizją, którą realizuje Dreame, jest poprawa życia użytkowników na całym świecie poprzez technologię.

Jesteśmy na Facebooku, Instagramie i Twitterze.

Więcej informacji znajduje się na stronie: https://www.dreame-technology.com.

Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/1518974/image.jpg

Źródło: Dreame Technology

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 27.05.2021, 13:16
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Akademia
Komunikacji

Prowadzimy szkolenia oraz warsztaty dla mediów, biznesu, samorządów i instytucji. Oferujemy szkolenia indywidualne i grupowe w zakresie m.in. wystąpień publicznych, zarządzania kryzysowego, cyberbezpieczeństwa, przeciwdziałania dezinformacji.