Newsletter

Biznes i finanse

Dreame Technology wprowadza na rynek W10, model automatycznego odkurzacza i mopa z funkcją samooczyszczania

24.11.2021, 08:34aktualizacja: 24.11.2021, 08:42

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PR Newswire/Dreame Technology
PR Newswire/Dreame Technology

PEKIN, 23 listopada 2021 r. /PRNewswire/ -- Dreame Technology, światowa marka wiodąca w dziedzinie inteligentnych urządzeń czyszczących dla domu, oficjalnie wprowadza do oferty Amazon model Dreame W10, automatyczny odkurzacz i mop z funkcją samooczyszczania. Dreame ogłosiło, że przedsprzedaż będzie prowadzona w terminie 22-30 listopada 2021 r.

Model W10, wyposażony w funkcję mycia i odkurzania, z łatwością usuwa brud, kurz, mokre plamy i zaschnięty brud. Automatyczny robot sprzątający bez wysiłku zbiera resztki, usuwa brud i ściera mokre plamy.

Dzięki połączeniu funkcji odkurzania i mycia, a także kilku trybów czyszczenia dywanów i twardych podłóg, automatyczny odkurzacz i mop Dreame W10 skutecznie usuwa mokre plamy, zaschnięty brud i resztki, a także zaschnięte plamy w trybie automatycznego czyszczenia. Odkurzacz W10 automatycznie wraca do stacji dokującej, w której następuje czyszczenie mopa przed powrotem w miejsce, w którym urządzenie zakończyło odkurzanie i mycie.

Niezależne zbiorniki wody o pojemności 4l, jeden na czystą, drugi na brudną wodę, gwarantują mycie podłogi wyłącznie czystą wodą, choć wymiana wody nieco przedłuża czas czyszczenia. Po zakończeniu czyszczenia końcówka myjąca jest automatycznie oczyszczana, a następnie osuszana gorącym powietrzem, a więc zawsze czysta i odświeżona, gotowa na kolejny cykl sprzątania.

Ponadto akumulator o dużej pojemności gwarantuje sprzątnięcie do 300 m2 na jednym ładowaniu. Po sprzątnięciu całego mieszkania W10 wraca do bazy w celu oczyszczenia, podczas którego końcówki myjące są osuszane gorącym powietrzem, co zapobiega rozwojowi pleśni i bakterii.

W10 posiada funkcję uaktualniania mapy pomieszczeń, które przebiega 12x szybciej niż w poprzednich modelach, a to dzięki udoskonalonemu systemowi nawigacji SLAM bazującemu na LiDAR, który pozwala na inteligentne omijanie przeszkód. System ten odwzorowuje ukształtowanie pokoi (nawet w ciemnościach), tworzy regularne ścieżki sprzątania i może zapisać do 3 różnych planów powierzchni. Dzięki zaawansowanemu systemowi nawigacji i dającej możliwość sprzątania przy krawędziach i w rogach konstrukcji w kształcie litery D W10 skutecznie wyczyści każdy kąt w domu.

Skutecznie eliminując wszystkie problemy dzięki funkcji samooczyszczania i mycia gorącym powietrzem, odkurzacz i mop automatyczny Dreame W10 będzie dostępny w sklepie Amazon Dreame w przedsprzedaży w dniach 22-30 listopada 2021 r.

Z okazji „czarnego piątku” Dreame zaoferuje duże zniżki

Dreame ogłosiło plany sprzedaży produktów podczas „czarnego piątku” i „cyberponiedziałku”. Zniżki będą dotyczyły odkurzaczy pionowych, urządzeń z funkcją odkurzania i mycia, a także automatycznych odkurzaczy z funkcją mycia oferowanych na Amazon w dniach 22-29 listopada.

Wśród przecenionych odkurzaczy pionowych znajdą się modele Dreame T10, T20, T30, P10 i P10 Pro. Wszechstronne odkurzacze pionowe wyposażone w dużą moc ssania, filtry wielopoziomowe, długi czas pracy, a także szeroką gamę akcesoriów będą sprzedawane ze zniżką w wysokości 15-25%.

Odkurzacze z serii H pracujące na sucho i na mokro również będą dostępne po obniżonej cenie. Model H11 i H11 Max wyposażono w zbiornik na czystą wodę o pojemności 900 ml i zbiornik na brudną wodę o pojemności 500 ml, tryb samooczyszczania uruchamiany jednym przyciskiem, intuicyjny wyświetlacz LED i inteligentne komendy głosowe. Model H11 Max oferuje również dłuższy czas pracy, zaawansowany czujnik zabrudzeń oraz automatyczne dostosowywanie mocy ssania. Oba modele będą dostępne w cenie obniżonej o 100 USD.

Dodatkowo Dreame przygotowało ofertę specjalną dotyczącą kilku modeli automatycznych odkurzaczy z funkcją mycia. Dostępne modele to D9, D9 Pro, D9 Max, L10 Pro i Z10 Pro. Wszystkie automatyczne odkurzacze Dreame z funkcją mycia wyposażono w dużą moc ssania, system nawigacji LiDAR, zwiększoną moc ssania podczas odkurzania dywanów i szczotki skonstruowane tak, aby zebrane włosy nie owijały się wokół nich. Ponadto model Z10 wyposażono w funkcję automatycznego opróżniania na stacji dokującej zbiornika na kurz i brud do worka o pojemności 4l. Zniżka na te modele wyniesie 20-25%.

Kampania promocyjna będzie prowadzona na Amazon w dniach 22-30 listopada. Odkurzacze pionowe, odkurzacze z funkcją mycia i automatyczne odkurzacze z funkcją mycia będą dostępne przez cały czas trwania sprzedaży ze zniżką 25%.

Dreame Technology

Firma Dreame Technology, założona w 2015 r., jest przedsiębiorstwem oferującym innowacyjne produkty konsumenckie skoncentrowanym na inteligentnych urządzeniach sprzątających. Realizuje ona misję poprawy jakości życia dzięki technologii. Obserwuj nas na Facebooku, Instagramie i Twitterze. Więcej informacji dostępnych jest na stronie internetowej https://www.dreame-technology.com.

Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/1693807/Dreame.jpg

Źródło: Dreame Technology

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 24.11.2021, 08:34
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ