Newsletter

Biznes i finanse

DungeonSwap: premiera pierwszej gry RPG opartej na łańcuchu Binance Smart Chain w celu zapewnienia graczom najlepszej rozrywki dzięki możliwości zarabiania podczas gry

02.08.2021, 11:20aktualizacja: 02.08.2021, 11:27

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

HONG KONG, 2 sierpnia 2021 r. /PRNewswire/ -- DungeonSwap, twórca gier RPG opartych na systemie zdecentralizowanych finansów (DeFi - decentralised finance) ma zaszczyt ogłosić premierę pierwszej planszowej gry RPG opartej na technologii blockchain pod nazwą DungeonSwap. Jako pierwsza gra RPG oparta na łańcuchu Binance Smart Chain, DungeonSwap łączy w sobie przygodę związaną z grą w klasyczną planszową grę fabularną, uzbrojenie oparte na tokenach NFT (non-fungible tokens) i doświadczenia płynące z opcji play-to-earn (graj, aby zarabiać).

DungeonSwap wkracza na rynek w doskonałym momencie, ponieważ gracze obecnie mają okazję czerpać korzyści ze swojego nostalgicznego podejścia, grając i zarabiając, podczas gdy cena DND wzrosła z 0,11$ do 8$ w trzy miesiące, co oznacza łączny wzrost wartości o 800%.

DungeonSwap podejmuje starania ukierunkowane na budowanie trwałych, skoncentrowanych na użytkownikach i zapewniających rozrywkę zdecentralizowanych ekosystemów. Gra jest oparta na przekonaniu, że grywalizacja nie powinna być tylko chwytem reklamowym. Z motywacją do tworzenia gier, które są przede wszystkim ciekawe i łatwe w użytkowaniu, DungeonSwap podkreśla wagę generowania wartości poprzez dobrą zabawę, w celu przeciągnięcia graczy spoza kręgów osób zajmujących się obrotem kryptowalutami na poważnie. Jako pierwsza gra w stylu planszówki RPG opartej na systemie DeFi w łańcuchu Binance Smart Chain, DungeonSwap jest samowystarczalną i innowacyjną platformą, która zapewnia najlepsze w swojej klasie wrażenia płynące z grania i interfejsy, które pozwalają graczom na dobrą zabawę i yield farming jednocześnie.

Gracze mogą dołączyć do gry „The Dungeon” kupując tokeny DND na stronie internetowej. Podczas podróży w głąb lochów, mogą zdobywać więcej tokenów DND i ekwipunek do walki w formie tokenów NFT.

Gra oferuje nagrody w postaci tokenów DND i NFT, które mają wartość pieniężną. Oprócz tego, że tokeny NFT, które otrzymują gracze stanowią kolekcję, mają również funkcję użytkową (np. uzbrojenie/tarcze/magia), pozwalając graczom DungeonSwap na osiąganie lepszych wyników. Nagrody w postaci DND są finansowane ze środków pochodzących z opłat wstępnych innych graczy i od dewelopera, podczas gry tokeny NFT będą tworzone i przesyłane do graczy nieodpłatnie.

Zarejestruj się w DungeonSwap już teraz i wypróbuj nową generację gier.

DungeonSwap

DungeonSwap to pierwsza gra RPG oparta na systemie DeFi w łańcuchu Binance Smart Chain. Użytkownicy mogą stakować kryptowalutę, zarabiać tokeny DND i przygotować się na przygodę w lochach. Oferując w pełni funkcjonalny yield farming w systemie DeFi i staking pool gotowy dla użytkowników, którzy zyskują możliwość zarabiania tokenów DND, DungeonSwap tworzy doświadczenia płynące z gry webowej w stylu planszówek RPG.

Więcej informacji znajduje się na stronie https://dungeonswap.app/.

Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/1585143/Banner_image.jpg

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/1585138/DungeonSwap_Logo.jpg

Źródło: DungeonSwap

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 02.08.2021, 11:20
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ