Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Nocleg.pl to stosunkowo nowy gracz, należący do grupy Szallas.hu, technologicznego giganta, lidera branży OTA na Węgrzech i krajach Europy Centralnej. Młody polski portal rezerwacyjny szybko się rozwija, stale zwiększając swój zasięg, zarówno w zakresie obiektów partnerskich, jak i użytkowników. Nowy rok rozpoczyna kolejnymi krokami milowymi.
„Dzięki podpisanemu właśnie strategicznemu porozumieniu i integracji z platformą Spanie.pl przez rok zwiększymy aż dziesięciokrotnie liczbę obiektów noclegowych, dostępnych w naszym systemie rezerwacyjnym. To znacząco wzmacnia atrakcyjność naszej oferty - podkreśla Grzegorz Kołodziej, odpowiadający za rozwój marki Nocleg.pl. - Celem onlinowego agenta turystycznego jest przecież, żeby każdy, bez względu na cel podróży, mógł w jednym miejscu znaleźć jak najlepiej dobrany nocleg i łatwo dokonać rezerwacji. Do tego potrzeba zróżnicowanej i licznej bazy hoteli, żeby klient nie musiał szukać w innych portalach czy dzwonić bezpośrednio do obiektów” - wyjaśnia.
Spanie.pl działa na polskim rynku od 16 lat, z powodzeniem wspierając apartamenty i pensjonaty średniej wielkości i obsługując blisko 4 miliony odwiedzających rocznie.
„Wypracowaliśmy sobie przez ten czas markę i oparte na zaufaniu relacje z właścicielami obiektów, co w połączeniu z globalnymi doświadczeniami i nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi Nocleg.pl daje zupełnie nowe możliwości dla użytkowników” - cieszy się Tomasz Łucka, twórca portalu Spanie.pl.
Ale Nocleg.pl w drodze do miana lidera krajowej turystyki stawia nie tylko na zwiększenie liczby dostępnych w jego ofercie hoteli, pensjonatów i apartamentów, ale też na wsparcie właścicieli obiektów w dotarciu z ich ofertą do jak największej grupy osób rezerwujących.
„Istotną rolę odegra tu nawiązana przez nas właśnie współpraca na wyłączność z jednym z czołowych polskich portali horyzontalnych. Dzięki temu, że staniemy się jego głównym partnerem rezerwacyjnym zyskamy dostęp do 13,5 mln użytkowników” - wyjaśnia Grzegorz Kołodziej.
Nocleg.pl uruchomiony został i zarządzany jest przez Szallas Group, węgierską firmę, jedną z najszybciej rozwijających się firm technologicznych w Europie Wschodniej, wypracowującej roczne obroty rzędu 270 mln złotych brutto. Jak dotąd grupa zainwestowała w wiele lokalnych stron internetowych z ofertami podróży, pozyskując ponad 770 000 subskrybentów. Zatrudnia ponad 100 pracowników w oddziałach m.in. w Budapeszcie, Warszawie i Zagrzebiu. Dzięki dwóm strategicznym partnerstwom znacząco wzmacnia swoją pozycję na polskim rynku.
KONTAKT:
Grzegorz Kołodziej
e-commerce manager
Nocleg.pl
tel. kom.+48 531 200 716
Pobierz materiał i Publikuj za darmo
bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji | 23.01.2018, 12:10 |
Źródło informacji | Nocleg.pl |
Zastrzeżenie | Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media. |
Pozostałe z kategorii
-
Image
T-Mobile burzy bariery i zaprasza na dowolną kawę gratis w Żabce
Choć przełamywanie barier międzyludzkich nie jest skomplikowane, to czasem najtrudniej jest zacząć. A przecież nic tak nie sprzyja rozmowom, jak kawa! Dlatego zapraszamy wszystkich klientów, nie tylko tych, będących abonentami T-Mobile, do skorzystania z okazji – codziennie w Żabce dowolna kawa gratis, którą możesz obdarować drugą osobę.- 18.04.2025, 14:28
- Kategoria: Biznes i finanse
- Źródło: T-Mobile
-
Image
Już za tydzień XVII Europejski Kongres Gospodarczy - w rolach głównych energia, technologie, twórczy dialog biznesu i decydentów
Tegoroczny Europejski Kongres Gospodarczy (EEC - European Economic Congress) podąża agendą za dynamiką sytuacji geopolitycznej, która dostarcza wielu ważnych tematów do dyskusji. Co jest fundamentem bezpieczeństwa w zmieniającym się świecie i jak rozwijać się gospodarczo adekwatnie do nowych wyzwań? Od 23 do 25 kwietnia 2025 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach toczyć się będą dyskusje na szczycie, z mocną reprezentacją biznesu, w międzynarodowym gronie decydentów i praktyków. 1200 panelistów, ponad 200 sesji i rekordowe zainteresowanie uczestników - to wszystko zapowiada wyjątkową edycję największej tego typu imprezy w Europie Centralnej.- 18.04.2025, 12:18
- Kategoria: Biznes i finanse
- Źródło: Biuro Prasowe EKG
-
Image
Prezes PSEW: dzisiaj wiatr wieje dla polskiej gospodarki PAP
Polskie Stowarzyszenie Energetyki Wiatrowej (PSEW) oraz Fundacja Wind Industry Hub (WIH) zaprezentowały „Polską strategię rozwoju przemysłu morskich farm wiatrowych”. Janusz Gajowiecki, prezes zarządu PSEW, twierdzi, że kampania inwestycyjna w morskie farmy wiatrowe nie jest porównywalna z żadnym innym przedsięwzięciem rozwojowym we współczesnej Polsce. Mówimy o skali 300 mld zł nakładów inwestycyjnych w perspektywie 2040 roku.- 18.04.2025, 09:53
- Kategoria: Biznes i finanse
- Źródło: PAP MediaRoom
Newsletter
Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.
ZAPISZ SIĘ