Newsletter

Biznes i finanse

Dyrektor zarządzający w Polskim Funduszu Rozwoju na Kongresie Bankowości Korporacyjnej i Inwestycyjnej: we współpracy z bankami planujemy dalej wspierać polskie firmy

25.10.2021, 16:38aktualizacja: 25.10.2021, 16:42

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PAP MediaRoom - kadr z filmu
PAP MediaRoom - kadr z filmu
Andrzej Kopyrski, dyrektor zarządzający pionem inwestycji w Polskim Funduszu Rozwoju był gościem siódmej edycji Kongresu Bankowości Korporacyjnej i Inwestycyjnej, który w dniach 25-26 października odbywa się w siedzibie Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.

Celem Kongresu jest zapewnienie platformy debaty oraz wymiany ocen, oczekiwań i doświadczeń między przedstawicielami instytucji finansowych i publicznych a przedsiębiorcami. Kongres skupia szeroką reprezentację instytucji obsługujących klientów korporacyjnych, a także umożliwia wszechstronną dyskusję o potrzebach i oczekiwaniach wobec rynku finansowego ze strony przedsiębiorców i inwestorów.  

W rozmowie z PAP, Andrzej Kopyrski przedstawił plany wspierania przedsiębiorców w okresie odbudowy gospodarki po pandemii koronawirusa. Kluczową rolę w tym procesie ma odegrać ścisła współpraca pomiędzy PFR a sektorem bankowym.

Źródło informacji: PAP MediaRoom

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
embeduj wideo
Data publikacji 25.10.2021, 16:38
Źródło informacji PAP MediaRoom
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ