Newsletter

Działania promujące 133. Targi Kantońskie spotkały się z dużym zainteresowaniem ze strony skandynawskich środowisk biznesowych

13.04.2023, 15:20aktualizacja: 13.04.2023, 15:24

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PR Newswire/Canton Fair
PR Newswire/Canton Fair

GUANGZHOU, Chiny, 13 kwietnia 2023 /PRNewswire/ -- Xu Bing, zastępca sekretarza generalnego Targów Kantońskich i zastępca dyrektora generalnego Chińskiego Centrum Handlu Zagranicznego, przewodniczył w ostatnim czasie delegacjom do Danii, Islandii i Szwecji, których celem było wypromowanie Chińskich Targów Importu i Eksportu (dalej: „Targi Kantońskie” lub „Targi”), zaprezentowanie nowego wizerunku 133. Targów Kantońskich i zachęcenie większej liczby firm skandynawskich do udziału w Targach. Działania te spotkały się z dużym zainteresowaniem ze strony środowisk biznesowych w tych krajach.

Kraje Europy Północnej i Chiny cechuje znaczna komplementarność branż przemysłowych i ogromna przestrzeń do współpracy. W oparciu o unikalne cechy lokalnego rynku, delegacja przeprowadziła szereg działań promocyjnych, między innymi:

• zorganizowała dwie konferencje promocyjne w Danii i Szwecji oraz jedno seminarium w Islandii;

• odwiedziła rządowe departamenty promocji handlu oraz organizacje przemysłowe i handlowe, takie jak Konfederacja Duńskiego Przemysłu, Duńska Rada ds. Rolnictwa i Żywienia oraz organizacje ds. działalności gospodarczej w Islandii i Szwecji;

• podpisała Globalne Porozumienie o Współpracy w ramach Targów Kantońskich z Radą Handlu pomiędzy Szwecją a Chinami;

• odbyła wizyty badawcze w renomowanych centrach kongresowych i wystawienniczych, w tym w Bella Center w Danii, Harpa w Islandii i Stockholmsmassen w Szwecji;

• odwiedziła i nawiązała kontakty z głównymi przedsiębiorstwami w obrębie sieci handlowych, w tym Netto z Danii i supermarketem Bilka należącym do Salling Group.

Grupa robocza przekazała nordyckiej społeczności biznesowej najnowsze informacje o Targach Kantońskich i potencjalnych możliwościach biznesowych, w tym o rozbudowie obiektu, zwiększonej powierzchni wystawienniczej oraz nowych sekcjach i tematach wystawienniczych. Międzynarodowe firmy handlowe, eksporterzy i importerzy z trzech wymienionych krajów wykazali duże zainteresowanie Targami Kantońskimi. Z kolei grupa delegatów, dzięki bezpośrednim, pogłębionym rozmowom, zebrała opinie i sugestie lokalnych partnerów dotyczące usług zapewnianych w ramach Targów Kantońskich.

W przyszłości Chińskie Centrum Handlu Zagranicznego będzie utrzymywać bliski kontakt z organizacjami przemysłowymi i handlowymi na świecie, poprawiać obsługę klienta, ułatwiać większej liczbie przedsiębiorstw dzielenie się korzyściami płynącymi z marki „Made in China” i chińskiego rynku oraz przyczyniać się do wymiany gospodarczej i handlowej między Chinami a innymi krajami.

Aby zapoznać się z najświeższymi wiadomościami dotyczącymi nadchodzących 133. Targów Kantońskich, należy odwiedzić stronę: https://invitation.cantonfair.org.cn/BuyerUser/RegisterUser?MediaType=16.

Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/2052583/image_5003628_47284409.jpg

Źródło: Canton Fair

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 13.04.2023, 15:20
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ