Newsletter

Biznes i finanse

Ecobat powołuje nowego dyrektora finansowego

22.09.2022, 08:41aktualizacja: 22.09.2022, 08:44

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

IRVING, Texas, 20 września 2022 r. /PRNewswire/ -- Ecobat, światowy lider w dziedzinie recyklingu akumulatorów, ogłasza powołanie Lloyda McGuire'a na stanowisko dyrektora finansowego. Jako kluczowy członek zespołu kierowniczego, McGuire będzie nadzorował całość działalności finansowej Ecobat, w tym księgowość, sprawozdawczość finansową, kwestie podatkowe, sterowania przedsiębiorstwem i skarbowe. W jego gestii będzie zarządzanie wszelkimi kwestiami finansowymi i decyzjami podejmowanymi w tym zakresie.

„Lloyd ma udokumentowane doświadczenie w zakresie zastosowania swojej wiedzy finansowej do całkowitego odmieniania strategii biznesowych. Mamy ogromne szczęście, że przejmuje stery działalności finansowej naszej organizacji w miarę, jak sprawiamy, że branża akumulatorów staje się bezpieczniejsza i bardziej zrównoważona” – powiedział dyrektor generalny Ecobat Marcus Randolph.

McGuire wnosi ponad 15 lat doświadczenia na różnych stanowiskach, w tym w roli konsultanta firm w zakresie wychodzenia z kryzysu, doradcy w sprawach restrukturyzacji finansowej i adwokata dla spółek publicznych i prywatnych, pożyczkobiorców, stron nieuprzywilejowanych i podmiotów rządowych. W ostatnim czasie był partnerem ds. finansów korporacyjnych i restrukturyzacji w FTI Consulting. Poprzednio odbył staż w firmie GSO Capital Partners należącej do The Blackstone Group, gdzie trafił po zakończeniu aktywnej służby w Korpusie Piechoty Morskiej Stanów Zjednoczonych jako sędzia-adwokat. W wojsku skupiał się głównie na sporach sądowych i został wysłany do Afganistanu z batalionem piechoty, gdzie służył jako doradca prawny w kwestiach związanych z prawem podatkowym, dochodzeniami, działaniami w sprawie więźniów i prawem wojennym. Uzyskał tytuł licencjata na Southwestern University, doktora prawa na Uniwersytecie Karoliny Południowej oraz MBA na Uniwersytecie Texas A&M. Jest członkiem rad adwokackich w Teksasie, Karolinie Południowej i Dystrykcie Kolumbii i zasiada w Radzie Doradczej studiów MBA na uczelni Texas A&M.

McGuire dołącza do sześciu pozostałych członków wyższego kierownictwa, którzy razem wnoszą dziesiątki lat doświadczenia na całym świecie i niezrównane zaangażowanie w to, by Ecobat dalej odmieniał świat magazynowania energii. Nowy dyrektor finansowy oficjalnie dołączył do zespołu 19 września 2022 r.

Ecobat

Ecobat to największy na świecie podmiot zajmujący się recyklingiem akumulatorów. Realizujemy kompleksowy recykling prawie 70 milionów akumulatorów ołowiowych rocznie. Od niemal wieku Ecobat sprawia, że świat akumulatorów jest bezpieczniejszy i bardziej przyjazny dla środowiska. Wciąż poszukujemy nowych sposobów, by jeszcze efektywniej wykorzystać ołów, lit i inne materiały, które zapewniają codzienne zasilanie urządzeń. Więcej informacji na temat tego, jak odmieniamy magazynowanie energii na stronie: www.ecobat.com.

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/1663104/Ecobat_Logo.jpg

Źródło: Ecobat

KONTAKT:

e-mail: Ecobat@edelman.com 

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 22.09.2022, 08:41
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Akademia
Komunikacji

Prowadzimy szkolenia oraz warsztaty dla mediów, biznesu, samorządów i instytucji. Oferujemy szkolenia indywidualne i grupowe w zakresie m.in. wystąpień publicznych, zarządzania kryzysowego, cyberbezpieczeństwa, przeciwdziałania dezinformacji.