Newsletter

EcoFlow, czołowy dostawca przenośnych systemów zasilania ujawnia szczegóły świątecznych promocji dostępnych w Europie

06.12.2021, 08:54aktualizacja: 06.12.2021, 08:59

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PR Newswire/EcoFlow Inc.
PR Newswire/EcoFlow Inc.

PARDUBICE, Republika Czeska, 6 grudnia 2021 r. /PRNewswire/ -- EcoFlow, spółka oferująca przenośne systemy zasilania i rozwiązania oparte na energii ze źródeł odnawialnych, ujawniła szczegóły przedświątecznej, zaplanowanej na dzień 1 grudnia wyprzedaży, w ramach której zaoferuje klientom zniżki na szereg produktów. Klienci przygotowujący się na zimowe przerwy w dostawie energii bądź poszukujący inspiracji na prezenty będą mogli zaoszczędzić na zakupie produktów przenośnych z serii RIVER, wysoko wydajnych produktów z serii DELTA, a także paneli słonecznych.

W okresie świątecznej promocji klienci dokonujący zakupów za pośrednictwem strony internetowej EcoFlow mogą zaoszczędzić nawet do 12%.

Podstawową cenę przenośnej stacji zasilania DELTA obniżono o 11% z kwoty 1 399 EUR do 1 249 EUR. EcoFlow DELTA to zasilany z akumulatora generator energii o mocy 1,2 KWh, zdolny do jednoczesnego zasilania nawet 11 urządzeń i wyposażony w złącza prądu stałego, zmiennego i USB.

Przenośną stację zasilania RIVER Max przeceniono z 649 EUR na 599 EUR. Dzięki zastosowaniu opatentowanej przez EcoFlow technologii X-Stream, inteligentny inwerter pozwala na szybkie ładowanie od 0% do 80% w czasie krótszym niż 1 godzina. Ponadto, stacja RIVER Max posiada konstrukcję modułową umożliwiającą elastyczne korzystanie z akumulatora. Dodatkowy akumulator można odłączyć, co ułatwia przenoszenie generatora z miejsca na miejsce. Moc generatora zasilanego dodatkowym akumulatorem wynosi 576 Wh, a bez niego 288 Wh.

Cena przenośnej stacji zasilania RIVER Pro została obniżona z podstawowej kwoty 749 EUR do 699 EUR. Stacja RIVER Pro zasila w trybie X-Boost urządzenia o mocy maksymalnej 1800 W, w tym do 80% urządzeń znajdujących się na wyposażeniu domowej kuchni oraz elektronarzędzi.

Ponadto, cenę panelu słonecznego 110W Solar Panel obniżono ze standardowej kwoty 339 EUR do 299 EUR. Panel słoneczny składający się z monokrystalicznych ogniw krzemowych oraz tworzywa wodoodpornego umożliwia naładowanie przenośnej stacji zasilania bez konieczności wyłączania urządzenia, niezależnie od warunków.

„Naszą obecność na rynku europejskim mogliśmy w szybkim tempie umocnić dzięki wsparciu, jakie okazali nam nasi klienci. Pozostajemy niezłomnie wierni naszej misji zmiany sposobu zaopatrywania świata w energię” - powiedziała Jenny Zhang, dyrektor działu marketingu EcoFlow.

Spółka EcoFlow powstała w 2017 r. z inicjatywy grupy inżynierów specjalizujących się w budowie dronów, którym przyświecał cel wykorzystania lekkości i dużej wytrzymałości używanych w dronach akumulatorów w wydajnych urządzeniach do magazynowania energii. Dziś, EcoFlow jako spółka oferująca przenośne systemy zasilania i rozwiązania oparte na energii ze źródeł odnawialnych, tworzy najlepsze w branży przenośne stacje zasilania i przyjazne dla środowiska akcesoria, między innymi panele słoneczne i inteligentne generatory. Produkty EcoFlow są dziś dostępne w 35 państwach i regionach Europy za pośrednictwem sieci ponad 300 lokalnych sprzedawców detalicznych.

Więcej informacji dostępnych jest na stronie internetowej EcoFlow.

Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/1697837/EU_EN.jpg

Źródło: EcoFlow Inc.

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 06.12.2021, 08:54
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ